Gastrolog Lublin

Gastrolog, Chirurg onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa

20-109 Lublin

Niedawno korzystałam z porady fachowej Dr hab. n. med. P. Rafała Filipa w Instytucie Medycyny Wsi w Lublinie.Jestem wdzięczna doktorowi, że po przedstawieniu moich objawów namówił mnie na gastroskopię w czasie której trafnie zdiagnozował moje dolegliwości. W moim odczuciu P. Dr. Rafał Filip jest świetnym specjalistą sznanujacym pacjęntów nie tylko z gabinetów prywatnych. Gorąco polecam.

20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora, mam dysplazję stawu biodrowego , wstawiał mi endoprotezę w lewym stawie, jest po prostu świetny , przez cały czas o mnie dbał , podchodził z troską, do tego jego fascynacja tematem, duża wiedza , jest konkretny do tego sympatyczny.

20-109 Lublin

Ja również uważam, że to bardzo dobry fachowiec. Ponadto bardzo miły, umie zabawić rozmową aby nie czuć skrępowania i odwrócić uwagę od nieprzyjemnego badania. Ostatnio miałam wykonywaną kolonoskopię i pomimo wyjątkowo pokręconych jelit udało się wykonać zabieg bez dodatkowego znieczulenia. W rejestracji również bardzo miłe Panie, które na telefon udzieli wszystkich informacji na temat przygotowania do badania. Szczerze polecam.

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Wspaniały i godny polecenia.Poświęcenie czasu dla pacjenta w 100%.Wykonanie kolonoskopii przez dr w sposób bardzo delikatny,dokladnie tłumaczy wszystko podczas badania .
Bardzo polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: dorota

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Nie ma takich słów wdzięczności , jakich chciała bym użyć aby wyrazić to , ile zawdzięczam Doktorowi łozowskiemu .
Opinia dodana przez: teresa

20-109 Lublin

Bardzo sympatyczna pani doktor. Pracuje razem z moją ulubioną lekarką dr Radomańską. Dr Szczerbińska to specjalista o wysokim poziomie kultury, świetnym poczuciu humoru i wrażliwości. Konsultowała moje wyniki gastroskopii i kolonoskopii, zaleciła dietę oraz przepisała niedrogie leki. Jestem zadowolona ponieważ widzę efekty leczenia. Polecam

20-109 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego w zyciu spotkalam.Zawdzieczam Pani Doktor zycie.Nasz wspolny sukces to szesc lat remisji przy crohnie.

prof. Sławomir Rudzki

Gastrolog, Gastroenterolog

Lublin

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny

20-109 Lublin

Miałam wykonaną kolonoskopię. Świetne podejście Pana Doktora do pacjenta. Super lekarz. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Marta

Gastrolodzy w Lublinie