Łódż

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Super lekarz ma bardzo dobre i kompleksowe podejście do pacjenta tłumaczy bardzo kompleksowo leczenie jest godny polecenia super by było gdyby takich lekarzy jak on było więcej.PRZYJMUJE TEŻ PAŃSTWOWO
Opinia dodana przez: pestka644

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Lekarz bardzo przyjazny, wizyta przebiega w miłej atmosferze, nie ma obaw przed określeniem problemu, z którym przyszło się na wizytę. Pan Iwo dokładnie mnie zbadał, obejrzał zanim przepisał leki - nie każdy lekarz podejmuje się dokładnego zbadania pacjenta przed wypisaniem recepty. Co więcej, doktor dokładnie wyjaśnił przyczynę problemu, porozmawiał i wysłuchał.
Podsumowując - lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta, chętnie rozmawia, tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Magda

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

jest bardzo dobrym chirurgiem ma zlote rece jest kompetentnym i kulturalnym czlowiekim tego lekarza polecam kazdemu choremu .

Prywatny Gainet Ginekologiczno-Położniczy
Łódż,ul.Więckowskiego 21
Łódź

To jest najlepsza pani dr. Na jaką trafiłam w ostatnim czasie. Jest bardzo delikatna, super miła i ciepła, z niesamowitą wiedzą medyczną. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Piotr Kaczmarek

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

Trafiłam do pana ze skierowaniem ze zdunskiej woli,było to w32 tyg. ciazy z wada malensta,powiedziano ze coś z główka i unikano strasznie...dopiero u dr dowiedziałam sie ze dziecko ma wodogłowie i wytłumaczył wszystko na czym to polega i co czeka mojego synka po porodzie,mial wiedze i pojecie o tym niczym neurochirurg.To u niego miałam zrobione profesjonalnie usg,doładnie patrzył,opisywał kazda cześć ciała mojeg maleństwa,widział ze jestem w szoku...no takiego usg nigdy ...

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Pani dr Dowgier to ordynator oddziału chemioterapii w szpitalu, który niestety nie cieszy się dobrą opinią, wręcz przeciwnie jest nazywany często "umieralnią ludzi" i pralnią "brudnych pieniędzy". Wiem co przeżyła moja przyjaciólka, kiedy tam trafiła, ale nie o tym miałam pisać. To cud, że w tym szpitalu można jeszcze spotkać takich lekarzy jak Pani dr Dowgier i dzięki Ci Boże !!! bo jak usłyszałam, że muszę poddać się chemioterapii w ...

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Doktor Rajchert to najlepszy specjalista w dziedzinie onkologii.Polecam doktora z czystym sumieniem,jesli zachorujesz to tylko do niego.Lepszego nie znam,tak dalej panie doktorze.Wdzięczna pacjentka Zofia.K

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódż ul.Rzgowska 281/28
93-338 Łódź

Kompetentny lekarz, ma w sobie dużo ciepła. Uprzejmy, pogodny, z poczuciem humoru. Tłumaczy metodę leczenia...Swoim wyglądem wzbudza zaufanie. Pacjentowi poswięca duzo czasu.
Poleciła bym każdemu potrzebującemu.
Opinia dodana przez: jakubiakela

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Spotkałam w swym życiu wielu lekarzy. Pracuję z ludzi i wiem jak trudno czasami jest powstrzymac złe emocje, usmiechac sie mimo piekielnego zmęczenia. ..... Pani dr Wierzbowska to przemiła i ciepła osoba. Nie zawsze przekazuje mi dobre informacje, ale robi to w taki sposób, że czasami aż mi głupio, że jestem chora i musi powiedziec mi coś czego wolałabym nie słyszeć. Zawsze mnie pamięta, jest taka empatyczna, wszystko tłumaczy, nigdy ...

Andrzej Pietraszek

Ginekolog położnik, Radioterapeuta

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Kompetentny i godny zaufania. Zdecydowanie polecam! Od 20 lat jestem pacjentką doktora Pietraszka. Zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzeba. Doskonały fachowiec w dziedzinie medycyny. Zawsze cierpliwie odpowiada na zadane pytania, a przede wszystkim jest konkretny i szczery.
Nie zapominajmy,że lekarz, to też "człowiek"... i nie zawsze musi tryskać doskonałym humorem. Okażmy trochę wyrozumiałości, zanim zaczniemy krytykować. Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze.