Gastrolog Gdańsk

Urolog, Rehabilitant

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

LUX MED
Al. Zwycięstwa 49
80-207 Gdańsk

Gorąco wszystkim polecam wizytę u Pana doktora Wegnera. Super atmosfera i pełen profesjonalizm w badaniu gastroskopii. Już po minucie rozmowy znika uzasadniony niepokój przed badaniem a potem wszystko dzieje się szybko i bezboleśnie (choć znam większe przyjemności w życiu). Wszystkim, którzy obawiają się gastroskopii polecam, aby udali się do Pana doktora! Naprawdę warto mu zaufać!
Opinia dodana przez: Tomasz

Piotr Banach

Gastrolog dziecięcy

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

3 tygodnie temu zarejestrowałam Syna do ww. specjalisty na godz. 13:50(kolejna wizyta, ale od ponad roku nie było wizyt kontrolnych, więc zg. z procedurami udałam się do rejestracji okazać skierowanie). Do rejestracji przybyłam między 13:40 a 13:45 (celowo piszę o godzinach). W związku z dość dużą kolejką
(ok. 6-7 os. przede mną, 3 okienka obsługiwały) podeszłam do 1 Pracownika rejestracji z zapytaniem, czy jeżeli za ok. 5 min. mam ...

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Polecam badanie u Pana doktora. Czytając opinie o kolonoskopii bardzo jej się bałam. Okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Badanie nie należy do przyjemnych, ale jest a przynajmniej w moim przypadku było do zniesienia. Chwilowo bolało dość mocno, ale pielęgniarka pomogła lekarzowi uciskając mi brzuch i przynosząc ogromną ulgę. Pan doktor bardzo miły i spokojny. Tłumaczył jak oddychać gdy mocniej bolało. Badanie wykonane szybko i sprawnie. ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szczecińska 23 lok. 12
80-392 Gdańsk

Niezbyt miła i jak się okazało potrafi uprawiać spychologię. Wysyłanie do alergologa a alergolog do gastrologa i tak w kółko. Tylko to wszystko odbija się na pacjencie, który lata raz tu raz tu a efektów w leczeniu brak.
Opinia dodana przez: Joanna

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Zdecydowanie nie polecam Pani doktor Iwony Marek! Już od momentu wejścia do gabinetu zwraca się do pacjenta uniesionym tonem w arogancki sposób. Nigdy nie spotkałam tak niekompetentnego lekarza, bez empatii i braku chęci do leczenia. W sposób mechaniczny wykonuje swoje obowiązki, nie jest zainteresowana pacjentem i jego problemem. Najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!!
Opinia dodana przez: Magda

Chrzanowskiego 38a