Gastroenterolog Szczecin

lekarz Marek Majewski

Internista, Gastroenterolog

ulica Łubinowa 55/4
70-785 Szczecin

Doktora Majewskiego znam od 10 lat, gdy jeszcze pracował w przychodni kolejowej Nigdy nie zapomnę ile okazał mi cierpliwości, gdy stawiłam się na badanie. Ponieważ bardzo się bałam tego badania, przekonywał mnie bardzo grzecznie, że wykona badanie najdelikatniej jak potrafi. I potwierdzam, że jest bardzo ciepłym i delikatnym lekarzem. Dzięki niemu żyję bo wykrył bardzo rzadką chorobę.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Leszek Jóźwiak

Internista, Gastroenterolog

al. Papieża Jana Pawła II 36 lok. 8
70-387 Szczecin

polecam w 100% tego lekarza. zdiagnozowal przyczyne bolu brzucha. wytlumaczyl wszystko dokladnie. Najlepszy lekarz w Szczecinie.

dr Tomasz Kochanowski

Gastrolog, Kardiolog

al. Piastów 65/10A
70-332 Szczecin

Chciałam bardzo podziękować Panu doktorowi Kochanowskiemu za uratowanie życia mojemu mężowi. Dla mojego męża Pan dr Kochanowski był ostatnią deską ratunku, postawił go na nogi po stwierdzeniu diagnozy migotania przedsionków. Odpowiednio dobrane leki znacznie poprawiły zdrowie mojego męża. Pan doktor w odpowiednim czasie zdiagnozował schorzenie tętnic szyjnych. Mąż jest już po zabiegu, czuje się bardzo dobrze. Jesteśmy mu wdzięczni za profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie oraz bardzo dobre podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

Szczecin

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam.
po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie)
po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) ...

dr hab. n. med. Grażyna Czaja-Bulsa

Pediatra, Gastroenterolog

Inspektowa 6b
Szczecin

niestety, pani doktor nie lubi dzieci powyżej roku, bo ,,te bardzo płaczą".Po pół rocznej obserwacji, wyszło, że pani doktor podejścia do dziecka raczej nie ma, traktuje je przedmiotowo, przemawia do niego:,,no już spokój, nie krzycz tak" itd., przemowy te nie były agresywne, ani ton głosu podniesiony, ale dziecko wyczuło niechęć, złość lekarki.Myślę, że gdyby to nie była wizyta prywatna, spotkanie mojego dziecka z Panią byłoby o wiele gorsze. Wizyta trwała ...
Opinia dodana przez: rebeka

Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Bylam na paru wizytach u pani doctor I jestem bardzo zadowolona.pani doctor podchodzi do pacjenta indywidualnie,rozmawia z nim bardzo konkretnie,poswieca pacjentowi wiele czasu.bylam u wielu lekarzy ale to pani doctor byla w stanie mnie wyleczyc swoja mikstura jak to okreslila,zlozona z wielku lekow.dziekuje I pozdrawiam!

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Szczecin ul. Kard. Wyszyńskiego 17