dr Gabryjela Śniatała

2,7
3,3
2,7
2,3

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Jestem leczona homeopatycznie na przepuklinę kręgosłupa (co normalnie wymagałoby operacji), wnikliwa analiza, właściwy dobór leku, odpowiednio poświęcona ilość czasu na wysłuchanie, trafna diagnoza, pomoc w ustaleniu zakupu leku, dostępność telefoniczna lekarza, i przede wszystkim efekt - reakcja organizmu po pierwszej dobranej dawce leku, powodują, że polecam pomoc tego lekarza. Na dalszym etapie pomoc z każdą inną przypadłością, która przydarza się po drodze w trakcie leczenia kręgosłupa....powoduje, że wiem, że mam do czynienia z Lekarzem przez duże "L". Jestem na dobrej drodze trwałego i skutecznego bezoperacyjnego pozbycia się bólu i schorzenia.Polecam Panią Doktor.

Zgadzam się z poprzednikiem.Absolutnie nie polecam leczenia u dr ŚNIATAŁY. Skierowanie na prześwietlenie ręki wystawiła mi ODPŁATNIE mimo,że nigdy nie było limitowane, a kiedy zgłosiłam to w NFZ, to wytłumaczyła się,że to ja wymusiłam to skierowanie!!! Za rtg ręki zawołali 80zł ! To skandal ! Nie skorzystałm ! Zmieniłam lekarza !

Zdecydowanie nie polecam p.śniatały jako specjalisty.Odrzuca wszystkie nowoczesne preparaty wspomagające leczenie RZS.Ciężko dostać skierowanie np.na prześwietlenie, badanie krwi itp.Główny jej temat to koszty leczenia pacjentów.