Filtruj terminy

Foniatra Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Foniatra Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. ...
Opinia dodana przez: Joanna

Anna Wakarow

Gabinet lekarski

Wspaniały lekarz! Pani doktor trafnie i szybko diagnozuje chorobę, wskazuje najlepszą drogę jej wyleczenia, zarówno u dorosłych pacjentów jak i dzieci. Ma kilka specjalizacji dzięki czemu kompleksowo zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami laryngologicznymi. Dziękujemy Pani doktor!
Opinia dodana przez: Ewa

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!
Opinia dodana przez: Marta Janiak

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Małgorzata Sznajder

Marszałkowska 84/92

Zgłosiłam się do Pani doktor z TK-zapalenie zatok.Wcześniejsze leczenie u innego lekarza okazało się nieskuteczne.Pani doktor przepisała mi antybioty, inhalację itd. Niestety zabiegi te nie pomogły. Za tydzień mam kolejną wizytę. Jak na razie leczenie nietrafione (za leki zaplacilam 200 zł.).

lekarz Janusz Szczęsnowicz

Keniga 3 lok. 51

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny. W ciągu paru minut od rozmowy zostałem przyjęty. Szybko i fachowo udzielił mi pomocy. POLECAM!
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Edward Ślączka

Gruszy 50

na doraźne wizyty polecam, na zabiegi chirurgiczne niestety nie.
spartaczył mi przegrodę nosową i wyciął samowolnie dwie (zamiast jednej) małżowiny nosowe
Opinia dodana przez: bar

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

Kompetentny, doświadczony, precyzyjny lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta, fachowe porady i wskazówki odnośnie leczenia. Naprawdę polecam!!

lekarz Halina Więckowska

Prosta 2/14 lok. 78

bardzo troskliwa, kompetentna, zaangażowana poza tym sympatyczna... Lekarz z powołania i prawdziwy fachowiec!
Opinia dodana przez: paweł

Foniatrzy w Warszawie