Fizjoterapeuta Lublin

Fizjoterapeuta Lublin mgr Dariusz Apczyński

mgr Dariusz Apczyński

Fizykoterapeuta, Fizjoterapeuta

20-628 Lublin

Dziękuję za skuteczną terapię moich przeciążonych kolan i stóp,polecam szczerze wszystkim cierpiącym gabinet i terapeutę
Opinia dodana przez: Dorcia

Lublin

20-723 Lublin

Ogromna wiedza z zakresu anatomii i fizjoterapii, pacjent w centrum zainteresowania - widać, że Pan Krzysztof chce pomóc. Mówi jakie ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Pomaga i do tego tworzy bardzo miłą atmosferę. POLECAM!
Opinia dodana przez: D.

mgr Dariusz Apczyński

Masażysta, Lekarz sportowy

20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

mgr Dariusz-napoleon Apczyński

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

20-628 Lublin

Bardzo dobry diagnosta i terapeuta,polecam!
Iwona K.
Opinia dodana przez: Dariusz

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pan magister wykazał się dużym zainteresowaniem moim problemem,od wielu lat męczyłem się z bólami kręgosłupa,oczywiście leczenie nie trwało 5 min , poprawa była dopiero po kilku wizytach,ale jak się okazało on jedyny przeprowadził ze mną gruntowny wywiad, który uświadomił mi co robię nie tak w życiu codziennym i nauczył mnie zapobiegać bólom

Marek Pławski

Rehabilitant, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Reha-Send" Rehabilitacja Neurologiczno- Psychiatryczna
Fulmana 7
20-492 Lublin

Jestem pacjentką Pana Marka już od kilku lat. CHODZĘ TYLKO DO NIEGO I NAPRAWDĘ POLECAM. Nie wiem kto może pisać takie opinie tj. negatywne, ale jestem pewna że to żaden pacjent, który był masowany przez pana Marka, ponieważ kogo nie zapytałam z pacjentów, którzy byli u tego fizjoterapeuty to polecili mi TYLKO JEGO. Wydaje mi się, że KTOŚ podkłada panu Markowi świnię i robi to z zazdrości, że wszyscy pacjenci ...

Fizjoterapeuci w Lublinie