lekarz Ewa Wawrzyniak

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać! Za wizytę bierze niewiele w porównaniu z innymi ginekologami, a poświęca każdej pacjentce mnóstwo czasu, jest bardzo uprzejma i delikatna. Jedyny minus to brak USG w gabinecie.

Takiej lekarki z powołaniem ze świecą szukać!
Jedyny minus to brak USG w gabinecie.

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże jest bardzo kompetentnym lekarzem ma zawsze czas dla pacjenta jesli pacjent ma jakiś problem może w każdej chwili zadzwonić do pani doktór i zostanie mu udzielona wyczerpująca odpowiedź a także pomoc. Od ponad 2 lat mieszkam za granica i żaluję że nie ma tutaj tak wspaniałych lekarzy jak pani doktor.

Pani Ewa od kilku lat przyjmuje za symboliczne 30zł, przy czym poświęca kobietom dokładnie tyle czasu, ile potrzeba. (Są lekarze, którzy za 200 zł po 15 minutach znacząco zerkają na zegarek ;-) ) Moja pierwsza ciążowa wizyta trwała prawie godzinę. Pani doktor odpowiada bardzo cierpliwie na wszystkie pytania, pociesza, koi. No do rany przyłóż :) Prowadziłam u niej dwie ciąże i wszystko było ok. Mankament to brak usg.

Polecam wszystkim kobietom! Profesjonalizm, uprzejmość, dobre rady, przyjazne i idywidualne podejście do pacjentek.

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Pani doktor. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z Pani doktor. Gorąco polecam!!!!!!!!!

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, polecam !

Cudowna osoba, wspaniały lekarz, polecam !

Pani doktor poświęca na wizytę tyle czasu ile potrzeba , jest lekarzem, który wzbudza pełne zaufanie od pierwszej wizyty! Szkoda, że nie wielu jest takich lekarzy!

Od 10 lat ,mimo,że mieszkam w Bielsku korzystam z jej porad .Dzięki niej uniknęłam operacji - wystarczyły odpowiednie lekarstwa.Super kobieta i lekarka Gorąco polecam

Gorąco polecam

świetna lekarka, czasem długo trzeba poczekać w kolejce ale to przez to ze poświeca każdemu pacjenowi tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa szybkimi odpowiedziami , wszystko pokolei potrafi wytłumaczyć oraz przedewszystkim okazać zrozumienie. polecam kazdej kobiecie!

Pani Ewa jest super lekarzem.Miła dokładnie wszystko tłumaczy naprawdę super kobieta