lekarz Ewa Puchała

2,4
2,9
3,1
2,7

Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług świadczonych przez Panią dr i szczerze nikomu jej nie polecę, przyjęła mnie prywatnie na Łubinowej, kasę wzięła a recepty wypisała na rzecz szpitala na Łubinowej, arogancka i wyrachowana, na kolejnej wizycie już w Katowicach w jej poradni "zapomniała" odebrać moich wyników badań, które sama zleciła i jak mi odpowiedziała w dość bezczelny sposób "ma tyle na głowie, tyle pracy, zabiegi i dlatego nie odebrała", ale zaraz po badaniu zadzwoni i sprawdzi co wyszło;-(Jak nie chciałam już kontynuować współpracy z Panią doktor po tym przykrym incydencie to przy mnie podarła moją kartę pacjenta i zbulwersowana, wyraźnie poirytowana życzyła mi dużo zdrowia i na tym zakończyła się nasza znajomość. Droga Pani doktor pacjent to człowiek a nie maszynka do zarabiania pieniędzy, proszę o tym pamiętać!!!Chyba minęła się Pani z powołaniem, jak lubi Pani tak liczyć banknoty (których miała Pani na Łubinowej cały plik nota bene ciekawe co na to US, żadna z moich 2 wizyt nie została potwierdzona rachunkiem) to może powinna Pani pracować w banku a nie w służbie zdrowia. Pani praca winna być służbą a nie łaską robioną pacjentowi. Może da to Pani troszkę do myślenia.

Rzetelna, uprzejma, przede wszystkim pomocna, dla stałych pacjentów samo przyjście po receptę ma bezpłatne! siostrze prowadziła ciążę i była również zadowolona. Czasem sprawia wrażenie zabieganej, ale tak chyba mają wszyscy lekarze, więc trzeba to jakoś przeżyć :P na szczęście, jak już jest się na wizycie nie sposób myśleć o niej źle, bo jest fachowa i pomocna!

Zdecydowanie odradzam. konsultacja, bez badania i wypisania recepty , to koszt 100 pln. Pani doktor przy 1 wizycie i zdiagnozowaniu problemu przepisala mi leki, w tym antybiotyk, a przy kokejnej nie kojarzyła ani mnie ani problemu z jakim do nie przyszłam - powiedziała tylko że skoro przepisała mi takie leki to musialam miec jakies zakazenie. Zaniemowiłam w tym momencie, nawet nie wiedziałam jak mam się zachować. Powiedziałam, ze faktycznie "jakieś"zakazenie Pani dr zdiagnozowała przy ostatniej wizycie... Ale przebadac mnie nie przebadała, ani na 2, ani na kolejnych, a byłam u niej 4 razy, natomiast za konsultace trwajace 6 min.kasowała każdorazowo 100 pln. Dodam jewszcze ze na wizyte w poczekalni czeka sie srednio 1 h. jest to dla mnie zrozumiałe jeśli lekarz nie patrzy na zegarek ale na potrzeby pacjenta. Ilość czasu jaka trzeba poświęcić w poczekalni na wizyte u Pani dr z całą pewnością nie wynika z jej dbałości o zdrowie pacjenta, ale raczej z dbałości o stan swojego portfela.

Bardzo dobry ginekolog. Profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Nie trzeba chodzić miesiącami na wizyty które nic nie dają jak u niektórych innych lekarzy.

Leczę się u niej od 2 lat, jest kompetentna, bardzo uprzejma, mogę polecić. Przyjmuje w centrum Katowic, także w późniejszych godzinach (po 18) więc wygodnie można umówić się po pracy.

Pani doktor w bardzo miły sposób podchodzi do pacjenta. Jest bardzo dobrym fachowcem, zdiagnozowała problem i pomogła go wyleczyć, polecam.

Polecam z całego serca!!!! Pani Puchała to kompetentny i świetny lekarz!!!

Polecam z całego serca!!!!
Pani Puchała to kompetentny i świetny lekarz!!!

Miałam te nieprzyjemnośc poznać panią doktor w szpitalu na lubinowej. Jest to jeDyny lekarz o którym można powiedzieć niekompetentny w tym mieJscu. Rozgadana na każdy temat tylko nie na właściwy. Byłam po porodzie drugi dzień, macica nie obkurczala sie prawidłowo - co zostało potem zdiagnozowane przez innego lekarza, a p. Doktor po prostu stroila sobie żarty gdy podczas jej dyżuru zwróciłam na to uwagę. Zasugerowalam podanie oksytocyny a ona na to cytuje: ale będzie panią bolało. W efekcie oksytocyna została podana dzięki zleceniu innego lekarza. Nie polecam!!!!!

Pierwszy lekarz,jakiego spotkałam,który pacjenta traktuje podmiotowo,nie przedmiotowo.i rozmawia o chorobie,co mnie osobiście bardzo pomogło,gdyż niewiedza jest siostrą lęku.polecam Panią doktor bardzo!

***ODRADZAM*** Pani doktor ogłosiła się na gruponie kupiłam kupon zadowolona poszłam na wizytę jednak trwała ona około 5 minut, praktycznie nie dowiedziałam się niczego, czułam się jak pacjentka gorszej kategorii a naprawdę wiązałam z tą Panią dr nadzieję - nie wiem jak w czasach takiej konkurencji można tak traktować pacjentkę i to przy wizycie prywatnej !