Endokrynolog Wrocław

Endokrynolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Milewicz

Grunwaldzka 19 lok. 2
50-384 Wrocław

Dzień dobry,
Pan profesor jest kompetentny, stara się być uprzejmy, ale śpieszy się. Nie robi USG, nawet nie wiem czy ma sprzęt do badania. Zmieniłam lekarza po tym jak wizyta za 150 zł trwała 2 minuty.

Alicja Filus

Internista, Endokrynolog

CM Medycyna Rodzinna (grupa Lux Med)

Wrocław

od 3 lat choruje na hashimoto i szukam dobrego lekarza tą panią moge polecic w ciemno , chyba zesłano mi ją z nieba :)
Opinia dodana przez: magdalena

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"

Wrocław

Jestem pacjentką dr od 5 lat. Mój stan przed 5 laty był tragiczny i nikt nie mógł dojść co jest powodem. Wszystko niby wskazywało na chorobę tarczycy, a jedynie wyniki nie. Tylko dzięki uporowi, konsekwencji i indywidualnemu podejściu do pacjenta Pani doktor, mogę dzisiaj normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: ania

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna
Al. Kasztanowa 3
53-125 Wrocław

Zgadzam się z opiniami o p. dr Piotrze Janczaku . To dobry i bardzo rzeczowy specjalista. Od kilku miesięcy chodzi do niego mój mąż, u którego pan doktor stwierdził nadczynność tarczycy. Dodatkowo mąż ma jeszcze guzki po obu stronach tarczycy. U dr Janczaka mąż dostał konkretne wskazówki i leki. Polecamy jak najbardziej.

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bolesławiecka 5b
53-614 Wrocław

Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do Pana Jerzego już po paru wizytach. Zazwyczaj moje wizyty u endokrynologa trwały 5 minut i kończyły się na wypisaniu recepty. Bardzo cieszę się, że ktoś w końcu porządnie mnie przebadał i wypowiedział się na temat mojego zdrowia. Mam 20 lat, tarczycę wycięto mi w całości 2 lata temu i od tamtego czasu nigdy nie otrzymałam tak miłej i profesjonalnej pomocy. Może miałam pecha. Tak czy ...

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Pana Tomasza Kulpę są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia

dr n. med. Teresa Żak

Pediatra, Endokrynolog dziecięcy

ulica Krzycka 69
53-019 Wrocław

Bardzo dziękuję Pani Doktor za wiele poświęconego czasu i cierpliwość. Bardzo źle się czułam, miałam depresję, zmiany skórne i kłopoty z miesiączką. W dodatku bardzo przytyłam. Pani Doktor bardzo dokładnie zebrała wywiad, zbadała i zleciła badania krwi. Wizyta trwała 30 minut. Wykryła u mnie chorą tarczycę. Po zaleconych lekach i diecie czuję się wspaniale. Schudłam już 8 kg a miesiączki są regularne. Bardzo serdecznie polecam. Pani Doktor Teresa Żak to ...
Opinia dodana przez: Ania

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław

Pani Doktor rzeczowa, konkretna, przyjazna, przy tym bardzo sympatyczna i otwarta. W trakcie wizyty doktor mi wszystko wyjaśniła i skierowałą na dalszą diagnostykę. Na tym etapie zdecydowanie polecam Pania Doktor! Warto było do niej przyjechać. :)

4 WSK Wrocław
ul.Weigla
Wrocław

Polecam dr Szymczaka.Jestem pod opieką tego lekarza od ponad dwóch lat.Odpowiednie podejście,odpowiednie dawki hormonów tarczycy.Czuję się świetnie i to jest najważniejsze.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Iwona Zięba

Internista, Endokrynolog

Brodatego
53-238 Wrocław

Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.
Opinia dodana przez: Barbara

Endokrynolodzy w Wrocławiu