Endokrynolog Warszawa

Endokrynolog Warszawa dr n. med. Norbert Gaweł

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta.
Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Endokrynolog Warszawa dr n. med. Wojciech Pięta

dr n. med. Wojciech Pięta

Ginekolog położnik, Endokrynolog

wizyta już od 100

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Ochota, Warszawa

Nie wiem jak było w Waszych przypadkach, ale ja właśnie wróciłam z usg wykonywanego przez dra Pięte. Dr był sympatyczny, konkretny, wydaje się, że zna się na rzeczy, pokazał mi dzidziusia i powiedział, że nie widzi nieprawidłowości (tutaj mam nadzieję, że się nie pomylił). Na pogaduchy to ja się z koleżankami umawiam, a nie na wizytę u lekarza. Ponadto weszłam przed czasem i nie musiałam przesiadywać pod gabinetem.
Opinia dodana przez: przyszła mama
Endokrynolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 170

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej ...
Opinia dodana przez: S.Kasaban

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

ulica Zamiejska 17

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy.
Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

Enel Med
ul. Jana Pawła II 29

Bardzo dobry lekarz.Poświęcił mi dużo czasu,tyle ile potrzebowałam by wyjaśnić wszystkie moje niepewności.Wyjaśnił szczegòłowo przyczyny moich dolegliwości.A tam gdzie nie mògł dać jednoznacznej odpowiedzi,skierował na bardziej szczegòłowe badania zamiast z gòry przepisywać leki,ktòre bez zbadania przyczyny mogłyby jedynie zaleczać,uciszać symptomy.
Opinia dodana przez: Magda

Endokrynolodzy w Warszawie