Endokrynolog Lublin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ REUMED
ulica Wallenroda 2F/4
20-607 Lublin

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna. Mam do niej zaufanie. Skromna. Atmosfera wizyty pełna szacunku do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

SANITAS

Lublin

FACHOWIEC I WSPANIAŁY CZŁOWIEK. LECZY MNIE OD DŁUŻSZEGO CZASU I MOGĘ GO TYLKO CHWALIĆ.

GABINET LEKARSKI DR N. MED. BARBARA MACIEJKO-MERESTA
RADOŚCI 4/1
20-530 Lublin

Posiada niesamowita wiedze ,trafnie stawia diagnozy i je skutecznie leczy.Dzieki pani dr zyje,bo dr Orzel z krasnickiej ok 25 temu skierowal mnie na operacje tarczycy przy nadczynnosci i niedoczynnosci, gdzie jego diagnoza bylaby dla mnie smiertelna.Trafilam wowczas do pani dr i do tej pory jestem pod stala opieka .
Opinia dodana przez: urszula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!
Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Szybko zdiagnozowal chorobe i
wytlumaczyl ja oraz przebieg leczenia. Polecam
Opinia dodana przez: Halina

ulica Wschodnia 6
20-015 Lublin

A ja nie jestem zadowolona. Trafiłam do p. doktor ze sporymi problemami, które utrudniały mi codzienne funkcjonowanie w wysokim stopniu. Przy pierwszej wizycie bardzo obszernie mnie przebadała i wypytała - byłam naprawdę zadowolona. Miałam FT4 poniżej normy. Przy drugiej wizycie, kiedy powtórzyłam badania, FT4 się odrobinkę podniosło i weszło w oficjalne "widełki". Wobec tego p. doktor zostawiła mnie bez pomocy twierdząc, że skoro wynik w normie, to moje problemy nie ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Pani doktor jest nie tylko doskonałym lekarzem, ale również cudownym człowiekiem. Trafiłam do niej z zapaleniem tarczycy, mój stan był opłakany, sposób w jaki się mną zajęła, życzliwość, oddanie i poświecenie, a przede wszystkim zainteresowanie sprawiły że po bardzo długim leczeniu nie ma u mnie śladu przebytej choroby. Będę wdzięczna do końca życia tej drobnej, cudownej kobiecie i zawsze polecam ją innym znajomym.

dr n. med. Barbara Stańczak

Endokrynolog dziecięcy, Endokrynolog

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Cudowna osoba pełna życzliwości, cierpliwości i empatii. A przy tym kompetentna i bardzo wnikliwa. Po wielu latach tułaczki i trafiania na koszmarnych lekarzy wreszcie wiem, co mi dolega i jestem - sądząc po wynikach - prawidłowo leczona.
Opinia dodana przez: Klara

Endokrynolodzy w Lublinie