Filtruj terminy

Endokrynolog Bydgoszcz

Bydgoszcz

lekarz godny polecenia, rzeczowy, sumienny, przewidujący i słuchający pacjenta
Opinia dodana przez: rak tarczycy

prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz

bardzo miła osoba ,nie zbywa pacjentów ,na każde pytanie dokładnie odpowie,super sympatyczna ,jak najbardziej polecam
Opinia dodana przez: aleksandra

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz

Polecam super Lekarz specjalista Uczynny miły i pomocny takich lekarzy oby było więcej, ale potrafi zapominać o swoich chorych pacjentkach Eligia z Borów Tuch.
Opinia dodana przez: Mirka

Bydgoszcz

PAN OLGIERD TO SSUPER LEKARZ.WIZYTA WYGLĄDA TAK IDĘ NA IZBĘPRZYJEC POTEM DO GÓRY MUSZESIĘCAŁA ROZEBRAC .MIERZT CISNENIE, SPRAWDZA WZROK GSRDŁO, POTEM NASTEPUJE KREPUJACA SPRAWAW BADANIE PIERSI( OBCISKIWANIE MIERZENIE )POTEM PATRZY W MAJTKI KARZE ROZEBRAĆUBIERA REKAWICZKI I WKŁADA RÓZNE PRZEDMIOTY.OSTATNIO BOLAŁO.STWIERDZIŁ SŁABĄ WIDOCZNOŚCPOLA SKIEROWAŁ DO GINEKOLOGA O JA NA ODZIELE BYŁAM PRZEWOŻONA Z NIM ON BYŁ PRZY BADANIU PATRZYŁ SIĘ .BYŁAM SKRĘPOWANA. LEKARZ SUUUUUUUUUUPER.POLECAM

Szpital im. Biziela

Bydgoszcz

Pani doktor spełniła moje oczekiwania jako lekarz prowadzący ciążę. Dzięki jej spokojnemu podejściu do tematu przechodziłam ciążę bezproblemowo.

ulica Bohaterów Kragujewca 6/29
85-863 Bydgoszcz

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Bożena Fagas

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Łomżyńska 50 lok. a
85-863 Bydgoszcz

Niesamowicie skromna lekarka z dużą wiedzą i doświadczeniem;wie co robi moja córeczka ma4latka a od 2jest pod jej opieką.serdecznie polecam
Opinia dodana przez: lucyna

Głębinowa 17
85-435 Bydgoszcz

bardzo dobra Pani Doktor! Leczę się u niej od dwóch lat, konkretna i miła;)

Medic
Łochowskiego7a
Bydgoszcz

Bylam na okolo 4 wizytach u pana doktora 4 lata temu. Rzeczywiscie jest bardzo sympatycznym, rozmownym czlowiekiem, ale co do leczenia tarczycy nie polecam. Uciekalam z przychodni w ktorej pracuje najszybciej jak sie dalo po tym jak pomylil sie u mnie w diagnozie. Na swoim usg stwierdzil ze mam 3 wieksze guzki i mnostwo malych rozsianych dookola. Polecil zrobienie biopsji (ktora z reszta sam wykonal) w celu pobrania materialu tkanowego ...

dr n. med. Ahmed Tantush

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
Serbska 10
85-162 Bydgoszcz

Przestrzegam kobiety przed wizytą u tego lekarza. Przez kilka lat byłam jego pacjentką dlatego nigdy nie spodziewałabym się, że może się dopuścić tak niemoralnego i nieetycznego zachowania. Wcześniej leczyłam u niego problemy z tarczycą, a ostatnio prowadził moją ciążę czego bardzo żałuję. Wizyty podczas samej ciąży były przeprowadzone jak należy, jednak kiedy po porodzie pojawiły się pewne problemy laktacyjne dr Tantush ośmielił się przekroczyć granicę relacji lekarz-pacjent. Moją czujność uśpiło ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

Endokrynolodzy w Bydgoszczy