Cudowna kobieta, bardzo mądry lekarz, bardzo dobry człowiek. Nigdy nie bagatelizuje pacjenta, słucha uważnie co się do niej mówi, potrafi uspokoić, jest konkretna w swoim działaniu. Niewielu można spotkać takich specjalistów. Polecam z całego serca

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnej, profesjonalnej lekarki. Dodatkowo wspaniały człowiek. Nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Gorąco polecam. Bardzo dobra lekarka, zainteresowana pacjentka, również po godzinach. Pełny profesjonalizm.

polecam, najlepsza lekarka, ze wszyskich u których byłam, a nachodziłam się z różnymi problemami do innych też.

Lepszej lekarki nie mogłam spotkać! Kompetentna, miła i zainteresowana pacjentką.

Lekarz - przyjaciel, doradzca. Na lata. Pozwala odczuć, że pacjent jest naprawdę dla niego ważny. Po godzinach pracy też.