Dietetyk Warszawa

Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Piotr
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!
Dietetyk Warszawa mgr Marek Aleksander Przondo

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze ...
Opinia dodana przez: Wiktoria
Dietetyk Warszawa mgr Joanna Wasiluk

mgr Joanna Wasiluk

wizyta już od 120

Gabinet Dietetyczny Joanna Wasiluk
Ul. Głębocka 56

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem.
Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w ...
Opinia dodana przez: Radek
Dietetyk Warszawa mgr Anna Jelonek

Ce-Ce Beauty Clinic
ul. Sułkowicka 2/4 (róg ul. Belwederskiej)

Współpracuje z Panią Anną dłuższy czas i uważam, że jest to naprawdę kompetentna osoba. Fachowo podchodzi do zagadnień dietetycznych. Dieta oraz przepisy, są proste i szybkie do przygotowania, a przede wszystkim skuteczne. Polecam, bo warto!
Opinia dodana przez: Sandra1
Dietetyk Warszawa mgr Monika Hajduk

mgr Monika Hajduk

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Dietetyczne MonVita
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27
Śródmieście, Warszawa

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasia
Dietetyk Warszawa mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Poradnia Rodzinna Powiślańskiej Fundacji Społecznej
Mokotowska 55

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!

Dietetycy w Warszawie