Filtruj terminy

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Dietetyk Kraków dr Krystyna Pogoń

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni.
Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty.
Pozytywnie mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Kraków mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
Dietetyk Kraków mgr Dorota Tomera

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Śródmieście, Kraków

Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej?
Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.
Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Wieliczka - Kraków mgr inż. Gabriela Nowakowska

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
32-020 Wieliczka - Kraków

Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !
Dietetyk Kraków mgr inż. Magdalena Bugaj

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Joanna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT Centrum Medycyny Estetycznej
ulica Grottgera 22/1

Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam :)
Opinia dodana przez: Grzegorz

Greenfit

Pełen profesjonalizm! Pani Magda wyjaśnia podstawy zmiany nawyków żywieniowych w przystępny sposób i bierze pod uwagę upodobania smakowe pacjenta. Proste, 'magiczne' sposoby na schudnięcie nie istnieją - ale z tak kompetentnym dietetykiem szanse na sukces gwałtownie wzrastają.
Opinia dodana przez: Marcin

MEDICOR
ul. Jabłońskiego 2/4

Profesjonalny dietetyk, polecam każdemu!

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Świetny specjalista. Dostałam dokładne instrukcje czego unikać i co wybierać, jak oprzeć się pokusie słodyczy, a przy okazji jak ćwiczyć. Pani Karina jest tez trenerką kobiet, super że połączyła dwie specjalizacje, dzięki temu można kompleksowo podejść do swojego stylu życia przy pomocy dietetyko-trenera. Bardzo polecam i na pewno jeszcze odwiedzę Panią Karine i chętnie zaczne z nią kolejne treningi.
Opinia dodana przez: Marta S.

Dietetycy w Krakowie