Diabetolog Warszawa

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: EDYTA

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 170

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej ...
Opinia dodana przez: S.Kasaban
Diabetolog Warszawa dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

Internista, Diabetolog

wizyta już od 280

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania
Opinia dodana przez: GOSIA

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

dr n. med. Roman Kuczerowski

Endokrynolog, Diabetolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Wybitny internista i diabetolog. Szanowany przez pacjentów. Odszedł z CSK, bo nie podobał się pani profesor (którą nie długo potem wywalili ze szpitala na twarz).

BELL-MED
Szeligowska 25

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

Centrum Medicover - Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

Nadzwyczajny lekarz. Profesjonalista w kazdym calu. Dokladny i precyzyjny w diagnostyce i leczeniu. Kompleksowy z przestrzennym mysleniem. Cierpliwy. Dostrzega aurę choroby pacjenta. Widzi więcej niż przeciętny lekarz. Wychodzi poza prosta diagnostyke i sięga do sedna. Rzetelny. Empatyczny. Budzi zufanie swoim ludzkim podejsciem i solidnością .Zawsze przygotowany do rozmowy, a nie dopiero wróżący z zapiskow. Zawsze na bieżąco z najnowszymi osiagnieciami nauk medycznych i farmacji. Odpowie na kazde pytanie pacjenta . ...
Opinia dodana przez: zbigniew

Diabetolodzy w Warszawie