Diabetolog Lublin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, nie traktuje wątpliwości jako podważanie autorytetu i kompetencji, stwarza miłą atmosferę przy której nawet największy introwertyk poczuje się komfortowo i pewnie. Doktor zachwyca szeroką wiedzą medyczną nie tylko w swoich dziedzinach, nie zalecza objawów tylko podchodzi do problemu holistycznie. Co więcej, jest bardzo pomocny, potrafi uspokoić pacjenta, a nawet nie ma nic przeciwko aby dalsze leczenie było wykonywane pod nadzorem ...
Opinia dodana przez: Marlena

20-555 Lublin

Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, która martwi się zdrowiem swoich pacjentów i traktuje ich jak swoich najbliższych. Chodziłam do wielu lekarzy, ale to ona ustabilizowala moja cukrzyce, wytłumaczyła wszystko jak najjaśniej, dobrała odpowiednie leki. Serdecznie polecam :)
Opinia dodana przez: JUstyna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

wspaniały lekarz o olbrzymiej wiedzy,wyprowadził mnie z zaniedbanej cukrzycy,Jestem mu niezmiernie wdzięczny.
Opinia dodana przez: marek

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Barbara Żmurowska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Polecam! Zostałam wysłuchała, przebadana i optymistycznie nastawiona co dalszej diagnostyki i leczenia. Dzięki Panu doktorowi mam nadzieję że wreszcie będzie dobrze.
Opinia dodana przez: Katarzyna

grottgera 10/1
Lublin

Prawdziwy lekarz z powołania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo dobrze wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Gorąco polecam

ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Od lat leczę się u pana doktora na cukrzycę i dzięki niemu czuję się dobrze, pan doktor jest bardzo miły i sympatyczny i wizyty przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Poleciłam go koleżance, która ma problemy z tarczycą (bo pan doktor jest także endokrynologiem) i jest ona bardzo zadowolona i powiedziała, że na żadnego innego go nie zamieni :)

20-555 Lublin

Doktor Dybała to bardzo dobry specjalista, sympatyczny i skromny człowiek. Dokładnie wytłumaczy każdemu pacjentowi o problemach zdrowotnych szczególnie po rozpoznaniu choroby.Jest bardzo dobrym diabetologiem prowadzi moją córkę która jest chora na cukrzycę insulinozależną typu 1 dokładnie nas zapoznał z cukrzycą i powikłaniami nieleczenia.Doktor Dybała ma dla każdego pacjenta zawsze czas ,dał nam nr na komórke i migdy nei odmówił pomocy gdy dzwoniłem.Mam do niego wielkie zaufanie.To lekarz z wielkim zaangażowaniem ...

20-555 Lublin

Ta lekarz jest najlepsza jaka w moim spotkalam. Jestem mloda osoba chora na cukrzyce od 5 lat i to ona pomogla mi zaczac zyc z ta choroba. Bardzo zaluje ze nie moge juz dluzej korzystac z jej uslug bo musialam sie przeniesc do innego kraju. I mozecie mi uwierzyc kazdy mowi ze zagranica jest lepiej.. ale niestety nie to pacjent tu uczy lekarzy a nie lekarz pacjentow. Ja wlasnie stracilam ...

DIABETA-CARE Sp. z o.o. Centrum Leczenia Cukrzycy i Otyłości
ul. Sztygarska 30
Lublin

TOP, najlepszy diabetolog w kraju. Zdrowe, profesjonalne i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta.

Diabetolodzy w Lublinie