Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Diabetolog Łódź

- 34 lekarzy
Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
+2 więcej

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.
Opinia dodana przez: Anonim
Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz,bardzo dba o pacjentów,jest bardzo kompetentny,kazdemu polecam tak wspaniałego lekarza,który bardzo martwi sie stanem zdrowia pacjenta i robi wszystko by pomóc
Opinia dodana przez: Anonim
+3 więcej

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz,doskonale współpracujący z pacjentem.Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną,potrafi słuchać ,metody leczenia przynoszą efekty.
Opinia dodana przez: Edyta
+1 więcej

Gabinet
ulica Pankiewicza 15
91-738 Łódź

Średnia ocen: 4,6/5
Najlepszy lekarz i czlowiek,ktorego w zyciu spotkalem! Prowadzi mnie od poczatku choroby czyli prawie 20 lat!!!!! Super!!
Opinia dodana przez: Arkadiusz
+1 więcej

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Średnia ocen: 4,0/5
Gorąco polecam Wizytę u Pani Doktor. Na wszystkie zadawane pytanie odpowiadała rzeczowo i zrozumiale. Nie miała problemów z wypisaniem recepty na leki i paski testowych (co było problemem u innych lekarzy). Zaleciła dodatkowe badania w celu sprawdzenia postępowania leczenia Cukrzycy 2. Jestem leczona przez Panią Doktor od kilku lat i nie było żadnych problemów. . Pani Doktor życzę dużo zdrowia. Dziękuję.
Opinia dodana przez: WANDA

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Średnia ocen: 3,7/5
Leczyłam się u dr Cypryk nie tylko w czasie ciąży, ponieważ cukrzycę mam od 10lat. Faktycznie bywa nie zbyt uprzejma, ale jest niesamowitym specjalistą. Nie nazwałabym jej karierowiczką, myślę że oprócz celu zarobkowego bardzo interesują ją również "nowe" metody leczenia. Prowadzi różnego rodzaju badania, testuje nowe leki - za zgodą pacjenta - tu akurat tłumaczy pacjentowi wszystkie za i przeciw. Jej wizyty są krótkie bo zazwyczaj ma kontakt z chorymi ...
Opinia dodana przez: Anonim

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu

Łódź

Średnia ocen: 3,3/5
Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.
Opinia dodana przez: Anonim

Prywatny Gabinet Lekarski
ul. Zgierska 38, Łódź
91-059 Łódź

Średnia ocen: 2,4/5
bardzo nieprzyjemny lekarz, bez kontaktu z pacjentem. Nie ma się żadnego poczucia bezpieczeństwa, jakiegoś zaufania. chaotyczny, szybki , a pacjenta traktuje, jak głupka.
Opinia dodana przez: Anonim
+1 więcej

Gabinet
Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Średnia ocen: 1,0/5
Pani doktor Swatko to wspaniały diabetolog i cudowny człowiek.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na wytłumaczenie mojej choroby i ukierunkowała moje leczenie.Doskonale wie co to przysięga Hipokratesa co jest rzadkością w dzisiejszym świecie medycznym.Bardzo dziękuję pani doktor.Mirosława Wąsowska.Gorąco polecam panią doktor wszystkim,którzy szukają znakomitego diabetologa.
Opinia dodana przez: Anonim

Diabetolodzy w ŁodziCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat