Filtruj terminy

Diabetolog Białystok

ulica Sienkiewicza Henryka 79 A/307
15-003 Białystok

Super kompetentna pani doktor u której już parę lat się leczę na cukrzycę i mogę ją każdemu polecić.

ul. Młynowa 17/10
15-404 Białystok

Dla mnie Pani Doktor jest przykładem lekarza doskonałego,pod każdym względem. Leczy mnie od kilku lat z bardzo dobrymskutkiem.Pełnyprofesjonalizm,wiedza,tłumaczenie istoty choroby i jej leczenia,a przy tym wysoka kultura i łagodność sprawiają ,że z każdej wizyty wychodzę doładowany optymizmem i dobrą energią.Dziękuję serdecznie Pani Doktor Annie za wszystko i polecam Jej opiekę wszystkim zainteresowanym.
Opinia dodana przez: Mirosław

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POPULA
ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 4a
15-444 Białystok

Profesjonalne i wnikliwe podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Zawsze zleca dodatkowe badania w celu postawienia prawidłowej diagnozy.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

Absolutnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami.Jesli chodzi o czas wizyty jest krotki czulam sie wrecz zbywana nigdy niczego mi dokładnie nie wytlumaczono doktor byla bardzo nie miła jednych przedemna trzymala ok godz a ja jak wchodzilam to to trwalo 3 minuty. pracuje na zmiany i nie mieszkam w białymstoku wiec jak chcialam spojrzecw kalendarz i wybrac date wizyty to doktor popadla w furie i nakrzyczala na mnie a dodam ...

15-232 Białystok

w2008 r leczyłam się u p.profesor z bardzo dobrym skutkiem-teraz po 6 latach powróciłam i jestem b,zadowolona -p,prof.docieka do przyczyny choroby a to jest b.ważne-dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Helena z Ełku

15-232 Białystok

Dr Borawski bardzo konkretny lekarz , skupia się na problemie , diagnozuje , leczy , bardzo rzetelny i konkretny a do tego bardzo miły . Polecam wszystkim.

NZOZ Specjalistyczny Ośrodek Internistyczno-Diabetologiczny
Zamenhofa 10/20
15-435 Białystok

profesjonalnie, uprzejmie i miło. Cukrzyca jako choroba przewlekła stanowi podstawę do bliższej znajmości z lekarzem prowadzącym-( raczej znajomości na całe życie chorobowe pacjenta) i konieczności pełnego zaufania do lekarza który kieruje ruchem. Fajnie, że pani Doktor jest komunikatywna i bardzo sympatyczna, a pozatym oczywiście kompetentna

15-232 Białystok

Genialny lekarz. Fachowość na najwyższym poziomie. Stosuje nowoczesne metody leczenia, ma miłe podejście do pacjenta i poświęca dużo czasu na wizytach.
Opinia dodana przez: Jan

15-232 Białystok

Zdecydowanie odradzam osobom z nadmiarem kilogramów, ponieważ pani prof. chętnie wysłałaby takie osoby do Oświęcimia, dziwiąc się, że z nadmiarem kg można wychodzić na ulicę wcale się tego nie krępując.

lekarz Małgorzata Brzozowska

Pediatra, Endokrynolog

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Lekarka nie traktuje pacjenta poważnie, uznaje, że wie lepiej jak się pacjent czuje. Nie zleca dostatecznej ilości badań, co prowadzi do niebezpiecznych nieprawidłowości. Leczy jedynie tarczycę, na niczym innym się prawdopodobnie nie zna. Ośmiesza możliwości poznawcze pacjenta z zakresu medycyny, na prośbę o uzasadnione zlecenie badania reaguje agresywnie. Prywatne badania, których nie chciała zlecić wykazały niepokojące przekroczenie normy i wskazanie do szybkiego leczenia, którego ona by nigdy nie rozpoczęła. W ...
Opinia dodana przez: Bartek

Diabetolodzy w Białymstoku