Diabetolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Diabetolog Lublin dr n. med. Marek Derkacz

dr n. med. Marek Derkacz

Internista, Endokrynolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 250

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Sławinek, Lublin

Lekarz prosto z filmu po prostu :) Pierwszy, który zrobił na mnie takie dobre w wrażenie ! Pełna kultura, uśmiech, uprzejmość- każdego pacjenta odprowadza do drzwi i wita w nich nowego :) Pan Derkacz poświęcił mi dużo czasu (chyba około 40 minut !) .Miałam mnóstwo pytań, wątpliwości, dużo do powiedzenia - na każde dostałam odpowiedź ustną a nawet pokazową w materiałach Pana doktora. Przytulna atmosfera, nie bałam się zadawać pytań; ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Diabetolog Łódź lek. med. Agnieszka Lipińska

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Diabetolog Wrocław lekarz Filip Majda

lekarz Filip Majda

Internista, Diabetolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 2
ul. Dyrekcyjna 33 F (Parter)
50-528 Wrocław

Diabetolog Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: EDYTA
Diabetolog Warszawa lek. med. Ewa  Kaszuba Wojtachnio

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Bemowo, Warszawa

Diabetolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat
Diabetolog Opole lek. med. Ryszard Morisson

lek. med. Ryszard Morisson

Wizyty domowe, Internista

Poradnia Diabetologiczna - Ryszard Morisson
Komprachcice k. Opola ul. Bilińskiego 2
46-070 Opole

Na pierwszym spotkaniu poświęcił mi 1,5h. bardzo kompetentny, wrażliwy na ludzi. Olbrzymia wiedza, dzięki zastosowanemu leczeniu pierwszy raz od 10 lat mam unormowany cukier
Diabetolog  dr Zuzanna Rymarczyk

Bardzo dobra lekarka , miła i uprzejma dla pacjenta , bardzo profesjonalna . lekarz ze wszech miar godna polecenia innym pacjentom
Opinia dodana przez: Stanisław
Diabetolog Dąbrowa Górnicza lek. med. Bożena Nowowiejska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Super Pani Doktor! Pierwszy raz udałam się z pewną dozą nieśmiałości, ale już po pierwszych minutach spotkania byłam pozytywnie zaskoczona: byłam zapisana na konkretną godzinę więc nie było kolejki, po drugie: atmosfera była bardzo sympatyczna atmosfera i przyjazna, a po trzecie i najważniejsze, zachwycił mnie ogromny profesjonalizm Pani Doktor. Dzięki wizycie, wiem co muszę zrobić żeby utrzymać moją cukrzycę w ryzach. Pani Doktor wytłumaczyła mi co mam robić w bardzo ...
Opinia dodana przez: Katarzyna