Dermatolog Wrocław

Dermatolog Wrocław lekarz Julia  Seniuta

Ginemedica
ul. Krawiecka 1
50-148 Wrocław

Poszłam do Pani doktor z problemem jaki mi wyskoczył na twarzy. Przepisała leki, które naprawdę pomogły mi zwalczyć to świństwo. Wytłumaczyła co robić, aby to się nie powtórzyło. Takich lekarzy ze świecą szukać. Prosto, szybko i konkretnie.

Opinia dodana przez: Aneta
Dermatolog Wrocław dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

DUO-MED Marzena Dominiak
Inowroclawska 21a
53-653 Wrocław

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: alicja
Dermatolog Wrocław lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Kliniki Ziemlewski Medycyna Estetyczna i Kosmetologia
ul. Moniuszki 23 lok. 1
Wrocław

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za niestety - moim zdaniem- niezbyt uczciwe postępowanie.

Opinia dodana przez: Aga

Potockiego 2
Wrocław

Pani Doktor Witkowska jest bardzo konkretną lekarką. Przede wszystkim Jej podejście do pacjenta jest godne pochwały. Nie wygania z gabinetu po 5 minutach, nie ogląda skóry z daleka, zza biurka, by się przypadkiem "nie zarazić", jak to często robią lekarze z postawą ignorującą i nastawieni na zysk. Zostałam przyjęta o wiele lepiej niż w niejednym gabinecie prywatnym. Uważam, że mit, który mówi, że jak zapłacisz, to zostaniesz lepiej przyjętym to bzdura. Pani Doktor tak samo traktuje pacjentów na NFZ, jak i prywatnie. Sprawdziłam i wiem. Nigdy nie owija w bawełnę, nie przepisuje bardzo drogich lekarstw, nie przedłuża leczenia tylko po to, by naciągnąć pacjenta na koszty. Poświęca naprawdę dużo czasu podczas wizyty, nigdzie się nie spieszy, nie daje do zrozumienia, by już wyjść i nie odsyła z kwitkiem. Nie odmawia obejrzenia nawet bardziej błahych rzeczy, które niepokoją pacjenta. Wystawia skierowania, a często lekarze robią wielką łaskę, że skierują na odpowiednie badania. Jest przy tym bardzo dokładna i rzetelna. Jeszcze nigdy nie postawiła mi złej diagnozy, a leki zawsze są odpowiednio dobrane i zawsze są efekty. Umiejętność dobrania celnej terapii wiąże się z pewnością z dużym doświadczeniem lekarki. Pewnego razu trafiłam do Pani Doktor z trądzikiem. Jako jedna z nielicznych naprawdę nie przepisuje lekarstw, które nic nie dadzą czyt. antybiotyki. Lekarze dermatolodzy robią to notorycznie, a doskonale wiedzą, że po odstawieniu antybiotyku problem wróci, ponieważ osłabia on bakterie tylko w momencie stosowania. Podoba mi się sposób leczenia Pani Doktor i zdecydowanie polecam osobom z trądzikiem. Leki polecane przez Nią są naprawdę skuteczne. To chyba najważniejsze. Wydaje się być osobą, która chce rzeczywiście człowiekowi pomóc, nie zbywa nikogo i nie traktuje po macoszemu.
Być może z początku wydaje się nieco chłodna, ale po dłuższym czasie okazuje się, że to miła, ludzka i pomocna kobieta. Nie każdy musi mieć uśmiech przyklejony od ucha do ucha. Myślę, że ważniejsze jest to, czy jest dobrą lekarką. A wg mnie bez wątpienia jest. Serdecznie polecam i dziękuję Pani doktor za wielokrotną pomoc.

Pabianicka 25 lok. 409
53-339 Wrocław

Jestem bardzo zadowolona z wizyty , pani doktor jest wspaniała , poszłam do niej spanikowana a wyszłam i nadal jestem spokojna , wyluzowana i pełna nadziei , ze będzie dobrze . Już jest lepiej . Polecam panią doktor Nockowską kazdemu kto ma kłopoty dermatologiczne .

Opinia dodana przez: terenia50 teresapretsch

Bobrza 6/28
Wrocław

Polecam .Najlepszy dermatolog .Byłam już u wielu innych dermatologów i wreszcie trafiłam do pani doktor .To naprawdę profesjonalistka .

Opinia dodana przez: Mirosława

Lekarze Specjaliści
ulica Wejherowska 28/4
54-239 Wrocław

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wzbudzający zaufanie, umiejący wysłuchać pacjenta i nad wyraz uprzejmy. Poza tym Pani Rafaela jest bardzo wesołym człowiekiem. Wszystkim polecam.

Centrum Medicover Globis

Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

Orzechowa 113 lok. 17
Wrocław

Polecam tego lekarza. Bardzo życzliwy człowiek, do tego niezwykle cierpliwy, kompetentny, poświęca dużo czasu. Pan Doktor rzetelnie ogląda wszystkie zmiany i stara się najefektowniej dobrać terapię. Widać, że chce pomóc. Leków nie przepisuje wcale drogich, raczej umiarkowanie drogie. Poza głównym problemem (trądzik), miałam kilka innych zmian do pokazania i Pan doktor niczego nie zignorował, wszystko dokładnie obejrzał.
Doktor Pluciński stawia celne diagnozy i dobiera leki, które pomagają, przynoszą oczekiwane rezultaty. ...

Niestety pan doktor nie przyjmuje w poradni dermatologicznej na NFZ, nad czym ubolewam, bo takich osób brakuje w państwowych przychodniach.
Serdecznie polecam pana doktora Plucińskiego, mało jest lekarzy z takim serdecznym podejściem do pacjentów jak On.

Boya-Żeleńskiego 69c

wspaniały lekarz duże doświadczenie
konkretne podejście do pacjenta i leczenia; jestem zadowolony z każdej wizyty jest super poprawa polecam i serdecznie pozdrawiam.

wspaniały lekarz duże doświadczenie

Opinia dodana przez: Miro