Dermatolog Szczecin

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

Ciepła ,serdeczna, bardzo dokładna w badaniu,konkretna - o ogromnej wiedzy medycznej trafne diagnozy byłam u Pani Doktor kilka razy i wiele Jej zawdzięczam wspaniały, mądry lekarz w mojej ocenie najlepszy dermatolog u jakiego byłam.
Opinia dodana przez: Marianna

Medicanova
Milczańska 47A
70-117 Szczecin

Pani Doktor godna polecenia! Dawno nie spędziłam u lekarza tak dużo czasu. Na każde pytanie otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Co najważniejsze dr Mączyńska jest lekarzem o dużej wiedzy i potrafi skutecznie pomóc. Kilka lat temu byłam pacjentką dr Bojko i przyzwyczaiłam się do ekspresowych wizyt (10 minut albo i mniej), braku odpowiedzi na moje pytania, czasami lekceważącej wręcz postawy. Tutaj odczułam różnicę: zarówno w kompetencjach jak i nastawieniu do pacjenta.
Opinia dodana przez: Bel

lekarz Ewa Tarchalska

Wenerolog, Dermatolog dziecięcy

ul. Podhalańska 2/2
70-452 Szczecin

Dopiero zacząłem leczyć się u Pani doktor, ale z pierwszej wizyty ożna było poznać, że jest osoba kmpetentną i wzbudzającą zaufanie. Poleam!

Krzemienna 42b
Szczecin

Niesamowicie ciepła i cierpliwa osoba, wszystko wytłumaczyła, nie używała jakiś nieznanych medycznych słów tylko wszystko prostymi słowami. Badanie dokładnie, ocena znamion w dermatoskopie, na pytania odpowiedziała i jasne zalecenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: pacjentka

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Miła, uprzejma. Naprawdę dobry lekarz. Wizyty zawsze można dobrze dobrać. Panie doktor widać że lubi to co robi a nie jak niektórzy lekarze siedzą w gabinecie na siłę. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Kamila Stachura

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Baltica Wellness&Spa
Plac Rodła 8
Szczecin

Polecam!Bardzo miła, rzetelna osoba, a co najważniejsze skuteczna. Bardzo dokładnie tłumaczy problem i odpowiada na każde zadane pytanie.
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Anita Huryń

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

esteticon
Szczecin, ul. Jagiellońska 67A/3
70-382 Szczecin

byłam u Pani Doktor z Babcią. Babcia jest w bardzo podeszłym wieku - Pani Doktor uprzejmie i cierpliwie wysłuchała babci dolegliwości i leczenie, które zastosowała, pozwoliło zakończyć Babci długie zmagania z chorobą. Gorąco polecam tego specjalistę!

dr n. med. Ewa Janowska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

ISPL Janowska Ewa
Przecław
70-475 Szczecin

Byłam u Pani doktor pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Oprócz alergii Pani Doktor zainteresowała się również stanem skóry mojej twarzy, co przez innych "lekarzy" nie było problemem. Mogę z czystym sumieniem polecić i na pewno wrócę na kolejną wizytę.
Opinia dodana przez: Dominika

Spółdzielnia Pracy Lekarzy Specjalistów "MEDICUS"
pl. Zwycięstwa 1
70-233 Szczecin

bardzo kompetentny dermatolog, na bierząco zewszystkimi nowościami, leczenie zawsze skuteczne

lekarz Elżbieta Wegner-Małolepszy

Dermatolog estetyczny, Dermatolog dziecięcy

Centrum Rehabilitacji Terapia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

LECZYŁO MNIE DUŻO DERMATOLOGÓW I NIK NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST TO TRWAŁO PARE LAT WYGLĄDAŁAM JAK KOSZMAR:( PANI DOKTOR TYLKO POPATRZYŁA PRZEPISAŁA LEKI MINEŁO ZALEDWIE PARE DNI I WSZYSTKIE NIEDOSKONAŁOSCI MINEŁY. NIE PODAŁA MI STERYDÓW TŁUMACZYŁA MI ZE NIE MOGE BRAC MASCI I KREMÓW ZE STERYDAMI BO GDY SIE DO NICH SKÓRA PRZYZWYCZAJI TO BEDE MIAŁA PROBLEM I BEDE MUSIAŁA SMAROWAC SIE NIMI CAŁY CZAS. JEST TO NAPRAWDE DOBRY ...

Dermatolodzy w Szczecinie