Dermatolog Łódź

Dermatolog Łódź dr n. med. Magdalena Lassota-Falczewska

90-265 Łódź

Nie wiem jak się potoczy dalej moja choroba skóry,ale jedno jest pewne: Ta Pani to zdecydowanie najlepszy dermatolog z jakim się spotykam!!! (a było ich już w moim życiu bardzo wielu). Tacy powinni być lekarze lecz niestety to tylko bardzo nieliczne wyjątki. No nie wszystko jest idealnie jeszcze i wiem,że to będzie długa,mozolna terapia lecz biorąc pod uwagę mój stan chorobowy przed wizytą u Pani Doktor,a porównując go z obecnym ...
Dermatolog Łódź lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

CORIUM-JULIANÓW
Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

To najwspanialszy dermatolog jakiego znam i niezmiernie uprzejmy czlowiek. Zawsze umie perfekcyjnie wystawic diagnoze i od razu trafia w dziesiatke z lekami. Pomogl mi z tradzikiem, kurzajkami i przetluszczajaca sie skora. Po latach chodzenia do roznych "specjalistow" mam wrazenie, ze Doktor Mikolajczyk to jedyny lekarz w Łodzi, ktory zasluguje na miano "dermatologa". Dziekuje za wszystko Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG
Dermatolog Łódź dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

przemysłowa 10 m 22
Łódź

Pani doktor jest świetnym diagnostą,. Jest to lekarz do którego pacjent będzie udawał się przy minimalnym ukąszeniu,gdyż wie iż zawsze uzyska pomoc i zrozumienie. dzięki leczeniu prowadzonemu przez panią doktor mogę spacerować w bluzkach z krótkim rękawkiem. życzę dużo slonecznych dni. Mariola W.

Dermatolog Łódź lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Kliniki Ziemlewski Modelowanie Sylwetki i Ginekologia Estetyczna
ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12
Łódź

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Aga

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pani doktor jest najlepszym dermatologiem jakiego znalazłem w Łodzi.

90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi ...
Opinia dodana przez: kasia

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem
DZIĘKUJĘ Pani Doktor
Opinia dodana przez: Llla

Medicover
Al. Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

Lekarz bardzo przyjazny, wizyta przebiega w miłej atmosferze, nie ma obaw przed określeniem problemu, z którym przyszło się na wizytę. Pan Iwo dokładnie mnie zbadał, obejrzał zanim przepisał leki - nie każdy lekarz podejmuje się dokładnego zbadania pacjenta przed wypisaniem recepty. Co więcej, doktor dokładnie wyjaśnił przyczynę problemu, porozmawiał i wysłuchał.
Podsumowując - lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta, chętnie rozmawia, tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Magda

90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie

Maria Jezierska

Dermatolodzy w Łodzi