Dermatolog Gdańsk

wizyta już od 100

Mała Klinika
ul. Malczewskiego 51
Gdańsk

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
Dermatolog Gdańsk dr n. med. Michał Sobjanek

Dermatologia, Dermatochirurgia Medycyna Estetyczna
Szeroka 126
Gdańsk

Dermatolog godny polecenia.W moim przypadku wlasciwie postawiona diagnoza i skuteczne leczenie problemow skornych. Pan dr Sobjanek w 100% spelnil moje wszelkie oczekiwania. Jest bardzo zaangazowany w swoja prace, a pacjent w momencie wizyty nie czuje sie jak intruz. Wyleczyl moj uporczywy tradzik rozowaty. Usunal szpecace blizny na twarzy i malo urocze ;) zmarszczki mimiczne na czole. Polecilam, polecam i bede polecac dr Sobjanka moim znajomym. Jak dotad nie spotkalam lepszego ...
Opinia dodana przez: ola
Dermatolog Gdańsk dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Igor Michajłowski

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Centrum Diabetologii AMG
ul. Dębinki
Gdańsk

Rewelacja! Dr Igor jest osobą bardzo kompetentną, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Nie stosuje jednej metody dla wszystkich hurtowo. Zleca wiele badań, aby jak najdokładniej dobrać metodę leczenia. Dodatkowo jest bardzo miły, rozmowny, chętnie odpowiada na każde pytanie. Ma rozległą wiedzę z zakresu medyny, którym się zajmuje oraz bazuje na znajomościach z lekarzami równie kompetentnymi jak on sam. Dzięki temu jest w stanie osiągnąć kompleksowość badania i dokładne zweryfikowanie ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Ewa Markiewicz

Gdańsk

Pani dr. Markiewicz podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem, wyjaśnia i odpowiada na pytania dotyczące dolegliwości, nie ponagla. Jest doświadczonym i kompetentnym lekarzem. Rzetelnie i dokładnie przeprowadza badanie. Przy tym jest bardzo miłą, serdeczna osobą.

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Monika Konczalska

Akademia Medyczna

Gdańsk

Jestem pacjentką Pani doktor Konczalskiej od ponad roku. Jest bardzo kompetentna. Kuracja, którą zastosowała w moim przypadku odniosła bardzo dobry efekt. Ponadto jest bardzo uprzejma i sympatyczna. Pamięta swoich pacjentów nawet po kilkumiesięcznej przerwie. Rzadko spotyka się tak cierpliwych i zaangażowanych lekarzy. Polecam
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Anna Gołębiowska

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

Kliniki i Laboratoria Medyczne INVICTA
Podwale Grodzkie 2
80-895 Gdańsk

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.
Opinia dodana przez: Mariola

Dermatolodzy w Gdańsku