Dermatolog Bydgoszcz

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym ...
Opinia dodana przez: Zhanna Hurynovich

lekarz Adam Cichewicz

Dermatolog estetyczny, Dermatolog

Szpital Uniwesytecki nr 1 im. A. Jurasza
Skłodowskiej 9
Bydgoszcz

Bardzo rzeczowy , profesjonalny i uprzejmy. Dokładny wywiad z wyjaśnieniem poszczególnych pytań, zaproponowane leczenie i szczegółowy- na piśmie opis stosowania leków. Miła i życzliwa atmosfera, od pierwszego kontaktu wzbudza zaufanie i pacjent czuje, że jest pod dobrą kompetentną opieką. Bardzo polecam doktora Cichewicza i dołączam do grona zadowolonych pacjentów.
Opinia dodana przez: Sylwia
Pani Dr. Ewa jest bardzo miłą wyrozumiałą P. doktor odpowie na kazde zadane pytanie !! tacy powini być lekarze !!!serdecznie polecam

Centrum Medyczne Gizińscy
ul. Leśna 9A
85-676 Bydgoszcz

Bardzo sympatyczna Pani doktor dobry specjalista

Bydgoszcz

dawno proponował mi leczenie,ale to miał być mój wybór,chodzi o izotec,mam 40 lat...przy kolejnych wizytach namawiał mnie i zdecydowałam się,leczy również mojego syna(19l)-kurzajki i tak zapobiegawczo trądzik.
Opinia dodana przez: haniutka

Centrum Diagnostyczno - Medyczne "Victoria"
Kurpińskiego 12/6a
85-096 Bydgoszcz

Polecam zdecydowanie! Pani doktor jest super miła i bez problemu rozwiewa wszystkie obawy Po 3 miesiącach pozbyłam się okropnych zmian trądzikowych a do tego usunęła mi kurzajki na amen (to było jakieś 5 lat temu) Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta i naprawdę bym sobie życzyła więcej takich ludzi w służbie zdrowia :)

Gabinet ginekologiczno-położniczy
Bydgoszcz, ul. Mierosławskiego 16
85-654 Bydgoszcz

Nie polecam!!! Stwierdzil u mojego dziecka skaze bialkowa i atopowe zapalenie skory jak sie okasalo pozniej dzieki diagnozie innego dermatologa byl to SWIERZB!!! Lekarz ktory to stwierdzil byl zszokowany ze nie zostalo to wykryte wczesniej! Zanim moje dziecko zostalo zdiagnozowane dobrze po dlugim czasie kazal stosowac mi drogie kremy na atopowa skore i obserwowac co dziecko je co nie mialo sensu przy swierzbie!!

Szarych Szeregów 8 lok. 18
85-829 Bydgoszcz

Byłam u wielu specjalistów,problem wypadenie od lat włosów.Inni nie dociekali,nie leczyli przyczyny a kasowali sporo.Pomogła mi tylko pani Beatka ,ceny przystępne podejście do problemu kompleksowe.Botox ,mezoterapia włosów,skóry przeprowadzana skutecznie.Tądzi wyleczony ceny umiarkowane.Poleciłam jej mnóstwo znajomych rodziny i przyjaciół.Wszyscy,ale to naprawdę wszyscy byli zadowoleni z efektów.
Do kogo teraz się udać by nie stracić dużo pieniędzy i widzieć efekty???
Brak mi ukochanej Pani Beatki !!!

Przychodnia Stomatologiczna P-1
Libelta 2a
85-080 Bydgoszcz

Chodzę do Pani doktor i jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, świetna diagnoza. Zna się na rzeczy i przepisuje kremy, które pomagają, a nie pogarszają. Oprócz tego chętnie doradzi co stosować na dzień/noc zaproponuje i poda opinie różnych preparatów.
Opinia dodana przez: Karolina

ulica Łęczycka 13
85-737 Bydgoszcz

Wiele lat temu trafiłem do Pani Doktor z polecenia, do dziś nie żałuję, najbardziej kompetentny lekarz, u którego byłem. Pani Elżbieta - rzeczowa, konkretna, świetnie dopasowała mi leczenie. BARDZO POLECAM, bo w dziedzinach alergologii i dermatologii nie znam lepszego specjalisty!
Opinia dodana przez: Przemysław

Dermatolodzy w Bydgoszczy