Dermatolog Dziecięcy Warszawa

dr Agnieszka Kardynał

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

ul. Wielicka 38

Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Wenerolog, Trycholog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

ul. Wielicka 38

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina

lek. med. Małgorzata Łukomska

Choroby zakaźne, Pediatra

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Niestety nie dotarlem do pani doktor bo moja umówiona wizyta niestety nie istniala ! Jak dzwonilem do przychodni to okazalo sie ze pani doktor przyjmuje tylko do 15 a ja mialrm wizyte na 17:20 a poza tym nie umawiają za posrednictwem rankinglekarzy.pl i cale szczescie ze zadzwonilem wczesniej zeby potwierdzic bo oberwało sie tylko przez sluchawke pani ktora odebrala a jakbym dotarł na miejsce to dopiero bym sie wku....ODRADZAM RANKING ...
Opinia dodana przez: Eryk
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Wenerolog, Trycholog

ul. Wielicka 38

Świetna lekarka!!! Pani Anita jest bardzo rzetelnym fachowcem, wnikliwa, dokładna, pomocna, gotowa na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta. W dodatku jest przesympatyczną osobą, pełną energii, ciepła i dowcipności. Wizyty u pani doktor to czysta przyjemność! Polecam niezdecydowanym;-)
Opinia dodana przez: D
Dermatolog dziecięcy Warszawa lek. med. Grażyna Dziekan

BabyDerm
Plac Konstytucji 4 lok 1

Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Dziekan! Miła, kompetentna a przede wszystkim zna się na rzeczy. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, każdy wydał inną diagnozę, inne maści - nic nie pomagało, synek męczył się ( a my razem z nim) miesiąc z czerwonymi zmianami na buzi. Pani Dziekan przepisała maść robioną, rezultaty już po jednym zaaplikowaniu, po czterech dniach synek ma śliczną buziunię i nie mogę sobie darować, ...
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr n. med. Justyna Sicińska

dr n. med. Justyna Sicińska

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

ul. Wielicka 38

Bez zarzutu. Miałem dość stresujący problem - podejrzane znamię. Na szczęście okazało się, że to nic groźnego. Pani Doktor zachowała powagę sytuacji i potraktowała przewrażliwionego hipochondryka z pełnym zrozumieniem...
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

dr hab. n. med. Elżbieta Kowalska-Olędzka

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

Body Clinic
Oboźna 9 lok 104

Polecam panią Doktor :) Byłam na zabiegu Infini ponieważ od lat męczyłam się z nadpotliwością. Nikt nie mógł temu zaradzić. Dopiero dr Olędzka, po wcześniejszej konsultacji, poleciła mi Infini. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania i przedstawiła za i przeciw zabiegu. Nie ukrywam, że trochę się bałam, ale zabieg był wykonany idealnie. Nadpotliwości można powiedzieć, że się pozbyłam :)
Opinia dodana przez: Ala
Dermatolog dziecięcy Warszawa dr Aldona Uzarowicz

dr Aldona Uzarowicz

wizyta już od 100

ul. Wielicka 38

Ja również nie rozumiem negatywnych komentarzy. Zgłosiłam się do Pani Doktor z (jak się okazało) poważnym uczuleniem na jeden z żeli przeciwbólowych. Dzięki swojej uprzejmości przyjęła mnie w piątek po południu jako dodatkowego pacjenta (jak jedyny lekarz w Lux Medzie!). Pomimo obawy o hospitalizację, a później o blizny, leczenie przez nią zastosowane, pozwoliło na całkowite wyleczenie. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Agata Liebert

Tolek
Postępu 7
05-506 Aleksandrów Drugi, Warszawa

swietnie poradzila sobie z AZSem naszego synka. Przy 2 innych diagnozach (ospa lub "cos zakaznego) Pani Agata stwierdzila, ze "w weekend bylismy w lesie" - poparzenie barszczem ;) super dla dzieci i doroslych.

dr n. med. Danuta Rosińska-Borkowska

IRMED
ul. Tyszkiewicza 13

lekarz z powolania /super podejscie do pacjentów.odpowie na wszystkie pytania,w miare mozliwosci stara sie pomoc jak tylko moze.godny polecenia
Opinia dodana przez: marzena

Dermatolodzy dziecięcy w Warszawie