Filtruj terminy

Dermatolog Dziecięcy Poznań

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Pani Doktor przyjmuje w wielu miejscach w Poznaniu, ale ja trafiłam do niej z dzieckiem do poradni w Klinice Dermatologii. Ma fajne podejście do dzieci, a z doświadczenia wiem, że nie każdy dermatolog chce je przyjmować. Wizyta miła, diagnoza chyba trafna, bo leczenie -jak na razie :) - skuteczne

Lelewela 68
61-409 Poznań

Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wanda Wawrzyniak

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Poznań

Chcąc zaczerpnąć opinii specjalisty celem rozwiązania problemu z dziedziny dermatologii udałem się do Pani lek. Wandy Wawrzyniak. Niestety w odpowiedzi na moje zapytania otrzymałem a właściwie rzucono mi na blat kartke i długopis oraz polecenie zapisywania wszystkiego co usłyszę "bo to ważne!". Pani Dr od samego początku nie raczyła mnie wysłuchać, cały czas przerywajac moją wypowiedź następnie pobierznie "rzuciła okiem" na problem mówiac na początku, że nic nie widzi ( ...
Opinia dodana przez: Oburzony Pacjent
Dermatolog dziecięcy Poznań lek. med. Katarzyna Zakrzewska

lek. med. Katarzyna Zakrzewska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

prywatny gabinet psychiatryczny
ul. sianowska 151 a
Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań