Filtruj terminy

Dermatolog Dziecięcy Poznań

Lelewela 68
61-409 Poznań

Świetny specjalista.Przed wizytą u pani doktor byłam u 5 dermatologów żaden nie zdjagnozował prawidłowo choroby i nie wyleczył mnie. U pani Janickiej byłam 2 razy - choroba zanika.Szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Wanda Wawrzyniak

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Poznań

Chcąc zaczerpnąć opinii specjalisty celem rozwiązania problemu z dziedziny dermatologii udałem się do Pani lek. Wandy Wawrzyniak. Niestety w odpowiedzi na moje zapytania otrzymałem a właściwie rzucono mi na blat kartke i długopis oraz polecenie zapisywania wszystkiego co usłyszę "bo to ważne!". Pani Dr od samego początku nie raczyła mnie wysłuchać, cały czas przerywajac moją wypowiedź następnie pobierznie "rzuciła okiem" na problem mówiac na początku, że nic nie widzi ( ...
Opinia dodana przez: Oburzony Pacjent

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Umowiona wizyta, przyjezdzam punktualnie, okazuje sie ze to nie ma znaczenia , Pani doktor nie moze mnie przyjac w zapisanym terminie . nie ponosi odpowiedzialności ...tlumaczenie .... tak działaja lekarze... terminy w gabinecie sa "ruchome" .... A ja stracilem czas i pieniadze na dojazd...... rekompensata - Pani doktor Anna Rosińska – Więckowicz nie widzi takiej potrzeby :-)
Opinia dodana przez: krzysztof
Dermatolog dziecięcy Poznań lek. med. Katarzyna Zakrzewska

lek. med. Katarzyna Zakrzewska

Dermatolog dziecięcy, Dermatolog

prywatny gabinet psychiatryczny
ul. sianowska 151 a
Poznań

UNIWERSYTET MEDYCZNY katedra i klinika chorów wewnętrznych metabolicznych i dietetyki
Poznań ul Przybyszewskiego 49
60-355 Poznań