Material Z Tarczy I

Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

31-559 Grzegórzki, Kraków

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Monika

Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Iwona Gawron

lek. med. Iwona Gawron

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Ja trafiłam ze sprawą z zakresu ginekologii estetycznej. Kiedyś bardzo wstydziłam się tego jak wyglądam tam na dole i nie sądziłabym nawet, że kiedykolwiek będę o tym pisać. Teraz problem mam już daleko za sobą i z dumą piszę o swojej przemianie. Problemem były zbyt duże wargi sromowe. Teraz z pomocą Pani Iwony, mogę cieszyć się pięknym wyglądem tam na dole. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog onkolog Kraków lekarz Anna Kij

lekarz Anna Kij

31-559 Grzegórzki, Kraków

Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi, miałam pewne opory przed kobietami-ginekologami. Moja pierwsza ginekolog to była starsza, bardzo konserwatywna kobieta i tak mnie zraziła, że długo w ogóle nie chodziłam do ginekologa. Przyjaciółka poleciła mi doktor Anię i to wszystko zmieniło. To młoda lekarka, która jest na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi zdobyczami ginekologii, także tej estetycznej. I dobrze się stało, bo w moim wieku zabieg rewitalizacji narządów okazał się strzałem w ...
Opinia dodana przez: Patrycja
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Dorota Niewęgłowska

lek. med. Dorota Niewęgłowska

31-559 Grzegórzki, Kraków

A ja chodzę do Pani Doroty na standardowe wizyty. Nie planuję jeszcze ciąży i na szczęście nie spotkały mnie konieczności żadnych poważniejszych zabiegów. Pani Dorota pilnuje terminowości moich badań, przepisuje mi tabletki i czuwa nad wszystkim co konieczne :)
Opinia dodana przez: Weronika
Ginekolog estetyczny Kraków lek. med. Andrzej Kałamacki

lek. med. Andrzej Kałamacki

Ginekolog estetyczny, Ginekolog onkolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Cierpiałam na nawracające infekcje intymne i potwornie utrudniało mi to życie. Przestałam chodzić na basen, co bardzo mnie bolało i życie seksualne z moim partnerem też mocno oberwało. Koleżanka poleciła mi dr. Andrzeja Kałamackiego i to był strzał w dziesiątkę. Doktor nie przepisał mi kolejnego kosztownego leczenia, ale uświadomił mi, że płyny do higieny intymnej których używam nie pomagają, a wręcz przeciwnie! Odstawiłam je, przyjmowałam różne preparaty do odbudowania flory ...
Opinia dodana przez: zofia
Ginekolog położnik Kraków lek. med. Anna Horbaczewska

lek. med. Anna Horbaczewska

Ginekolog położnik, Ginekolog

31-559 Grzegórzki, Kraków

Moja ciąża była zagrożona. Kilku lekarzy mówiło, że najdłużej doniosę ciążę do 7 miesiąca..Byłam przerażona tą “wróżbą”. Szukałam wciąż kogoś, kto powie co innego, ale kolejka lekarzy, którzy wróżyli tą złą wersję była baaaardzo długa. W każdym razie w końcu się udało :). Trafiłam do Pani Ani i ona jako pierwsza powiedziała “Damy radę do 9!”. I jak powiedziala - tak zrobila. Dalysmy radę :) Dziękuję!
Opinia dodana przez: Danuta
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Estera Kłosowicz

lek. med. Estera Kłosowicz

31-559 Grzegórzki, Kraków

Zespół policystycznych jajników - kiedy to usłyszałam zamarłam. Zawsze byłam zdrowa. Ciężko było nawet zarazić mnie przeziębieniem, a tu nagle takie coś. Poszłam na wizytę do doktor Estery. Ona już po chwili wyczuła mój nastrój i wiedziała jak do mnie podejść. W połowie wizyty byłam już uspokojona, a dzisiaj w trakcie leczenia czuję się nie tylko dobrze, ale także czuję, że opiekuje się mną ktoś komu zwyczajnie mogę zaufać.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

lek. med. Magdalena Lisak - Wilk

wizyta już od 60

31-559 Grzegórzki, Kraków

Doktor! Najpierw: dziękuję :) A teraz opis historii: Moja diagnoza to była endometrioza. Przez nią nie tylko czułam się źle, ale także nie mogłam zajść w wymarzoną ciążę. Doktor przeprowadziła zabieg laparoskopowy. Sprawdzała także drożność moich jajników. Dzisiaj nie tylko nie cierpię, ale także jestem w ciąży.
Opinia dodana przez: daria

lekarz Joanna Borzęcka - Klec