Filtruj terminy

Cytolog Warszawa

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet ginekologiczny
Żurawicka 12

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

lekarz Jolanta Brankowska-Kozerawska

Ginekolog, Endokrynolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dr BRANKOWSKA
aleja Jana Pawła II 35/44

Polecam z całego serca!!! Jest fantastyczna i niebywale kompetentna, zawsze w razie najmniejszych wątpliwości zleca dodatkowe badania, które można wykonać w tym samym miejscu i wrócić od razu do gabinetu by wszystko wyjaśnić.
GORĄCO POLECAM!
Opinia dodana przez: DD

NZOZ Łucka
ulica Łucka 18/1801

Ta pani nie ma zielonego pojęcia o ginekologi. Widocznie dyplom zdobyła za czasów PRL gdzie wystarczyło donosić na kolegów . Moje dziecko urodziło się w zielonych wodach miało infekcję w czasie porodu. Wyniki badań moczu wskazywały na bakterie jak się okazało a Pani jaśnie doktor chyba pojęcia nie ma na temat wyników badań. Został zrobiony tylko posiew w kierunku jednej bakteri gdzie przy tych wynikach , białko ślad; bakterie dość ...

Alfa-Lek

Bardzo konkretna Pani! Super, że zapoznaje się z historią pacjenta w systemie enel-med... Dzięki temu nie trzeba kolejny raz opowiadać całej swojej historii. Wykonuje potrzebne badania.
Jeśli ktoś oczekuje uśmiechania się i poklepywania po ramieniu, to nie tutaj... Chociaż jak dla mnie było wystarczająco uprzejma.
Jeśli szukacie konkretnej pomocy, to polecam.
Pani dr poleciła mi też bardzo dobrego endokrynologa, za co jestem jej wdzięczna.
Opinia dodana przez: Anna

Medicover

trochę jestem zaskoczona poprzednimi opiniami, byłam właśnie na pierwszej wizycie i wszystko było ok, w porównaniu z wcześniejszymi lekarzami Pan Laskowski był bardzo uprzejmy, odpowiedział mi na wszystkie pytania i jestem bardzo zadowolona z wizyty

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
Al. KEN 19, Warszawa Kabaty

Cytolodzy w Warszawie