Cytolog

USG ginekologiczne, USG Doppler

Ars Medica KRZYSZTOF SERAFIN Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
ul. Warzywna 10/2
77-416 Tarnówka

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Maciej Pankau

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

Gościnna
Gdańsk

Dr Maciej Pankau jest świetnym lekarzem. Kompetentny, miły, potrafi słuchać pacjenta , zawsze uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia . Jestem bardzo zadowolona i moge polecić z czystym sumieniem Pana doktora !😊

Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Izabela Pabin

USG ginekologiczne, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna Sono-Expert
ul. Obrońców Poczty Polskiej 4/2
83-000 Pruszcz Gdański

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak

Opinia dodana przez: Wiesława Krajewska

Krolowej Aldony 3

Wspaniały lekarz. Komunikatywny, delikatny, odpowiedział na każde moje pytanie. Co ważne, podczas każdej wizyty dokładnie tłumaczył mi co mnie czeka, jakie mogą być kolejne kroki i działania. Polecam każdemu.

Opinia dodana przez: Małgorzata

MEDYK

33-300 Nowy Sącz

Od dawna szukam dobrego lekarza i chyba zdecydowałam się na panią dr. Misiewicz. Wiadomo jak chyba każda kobieta przed wizytą będę się stresować, dlatego też zanim kogoś wybrałam poczytałam trochę. Nie mogę jednak znaleźć kontaktu do pani doktor, mógłby ktoś mi pomóc ? nie wiem też gdzie przyjmuje pani dr. więc o tę informację również bardzo proszę. Oceniam panią na pozytywne oceny, żeby nie zaniżyć średniej, bo przecież jej nie znam. Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.

Opinia dodana przez: xxx

Gabinet ginekologiczny
Żurawicka 12

Moja pierwsza pani ginekolog, bardzo się bałam a okazało się że nie ma czego. Pani doktor była bardzo miła i subtelna. słyszałam że takie baranie może być bolesne, ale tutaj absolutnie takie nie było. Dziękuje, pozdrawiam, polecam.

Wielkoborska 37/41
Częstochowa

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ WIZYCIE PRZEPISAŁ LEKI KONSULTUJĄC CZY CENA TEGO LEKU MOŻE DLA MNIE BYĆ ODPOWIEDNIA BO ZAWSZE SPRAWDZA CENY SAME WIEMY ŻE LEKI SĄ DROGIE I NIE KAŻDEGO NA WSZYSTKO STAĆ TO MNIE BARDZO ZASKOCZYŁO I PO ZASTOSOWANIU LEKU NASTĘPOWAŁA POPRAWA KTÓREJ NIE BYŁO PO WIELU INNYCH LEKACH I WIZYTACH PRYWATNYCH POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEJ KOBIECIE BO ZNA SIĘ NA RZECZY I JEST NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY!!!!!!!!!

dr Dorota Nowak

Ginekolog położnik, Cytolog

Katowice

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak kompetentnej, profesjonalnej lekarki. Dodatkowo wspaniały człowiek. Nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Opinia dodana przez: pacjentka od 2013

lekarz Stefan Bałaga

Ginekolog położnik, Cytolog

Kubiny 22
41-600 Świętochłowice

Polecam najlepszy lekarz na Śląsku,super podejście do pacjentki z poczuciem humoru.Prowadził Moją ciąże ,przez 18 lat nigdy nie pomylił sie z diagnozą.

Lompy 22
40-038 Katowice

Korzystałem z pomocy Pani doktor gdy jeszcze pracowała na Karłowicza niestety w tej chwili Pani doktor pracuje już gdieś indziej. Mogę szczerze i stanowczo polecić tego lekarza - ja leczyłem się w poradni endykronologicznej i właśnie dzięki kompleksowym badaniom i spojrzeniu na mój organizm jako na całość a nie patrzenie tylko na jeden wskaźnik (jak robi zdecydowana większość lekarzy wywołując tym samym kolejną nierównowagę w organizmie itd.), Pani doktor byla w stanie wyleczyc mnie nie tylko z niedoczynnosci ale tez hiperlipidemii i nerwicy. Pozdrawiam gorąco