Choroby Ginekologiczne

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Monika
Ginekolog onkolog Kraków lek. med. Joanna Górecka

lek. med. Joanna Górecka

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Oczywiście miałam pewne obawy, ale poszłam kierując się dobrymi opiniami o Pani Dr. Nie zawiodłam się, bo Pani od progu była bardzo uprzejma i delikatna. Nie krzyczała, nie zadawała nieprzyjemnych pytań, zrobiła za to swoje najdelikatniej jak umiała o wszystkim mnie jasno instruując. Za wizytę, cytologię i USG zapłaciłam łącznie 240 zł, co jest jak sądzę niezbyt wygórowaną ceną jak na warunki Krakowskie. ...
Opinia dodana przez: Łucja K.

lekarz Dariusz Gaszek

ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Dermatolog Warszawa lek. med. Barbara Bojar

Szpital Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Kompetentna, bardzo mi pomogła, wyleczyła: trafna diagnoza + odpowiednie leki, a przy tym przemiła! Bardzo polecam!

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog położnik, Ginekolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
21-500 Biała Podlaska

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.
Opinia dodana przez: Marcik

lekarz Olga Michorowska