Chirurg Plastyczny Wrocław

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!
Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg plastyczny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje ...
Opinia dodana przez: Lidia

Gabinet lekarski

52-213 Wrocław

Witam. Pan doktor to kompetentny, troskliwy, uprzejmy i kochany facet. Wszystko precyzyjnie tłumaczy NIE namawia do zabiegu . Widać, że lubi pacjentów i swoją pracę. Wywarł na mnie bardzo bardzo pozytywne wrażenie. Dziękuję p. doktorowi za fachowe podejście do moich problemów zdrowotnych/estetycznych i ładny płaski brzuszek.
Opinia dodana przez: ANONIM

prof. dr hab. n. med. Zdzisław Paździoch

Ginekolog położnik, Psychiatra

T.Marciniak
wejherowska 145/15
55-435 Wrocław

Cudowne połączenie niespotykanych na codzień kompetencji - polecam

lekarz Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36

MARCIN WIATROSZAK
Zastanawiałam się od dłuższego czasu nad operacją powiększenia piersi metodą wszczepienia implantu silikonowego. Przeglądałam różne strony, różne opinie pacjentów i oprócz licznych komentarzy i ofert najbardziej zastanawiałam się czy trafie na odpowiedniego ,,prawdziwego’’ lekarza. Natrafiłam na artykuł, w którym Pani dr. Ewa Wojas w bardzo konkretny sposób wyjaśnia wszystkie niepokojące mnie wątpliwości. Po przeczytaniu tego artykułu sprawdziłam swojego lekarza w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP http://www.oil.org.pl/xml/oil/oil72/rejlek/hurtd i już ze ...

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg plastyczny, Chirurg naczyniowy

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata
Opinia dodana przez: renata

Kutrzeby 64
52-213 Wrocław

WITAM SERDECZNIE,
w ubiegłym tygodniu byłam na konsultacji u dr Kratohwila.
Sympatyczny, rzeczowo odpowiadał na moje pytania, zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi w maju.
Jak tylko będzie już po wszystkim napiszę o efektach :)

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Profesjonalny i kompetentny dr,z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta,uprzejmy,panie pielęgniarki w klinice pomocne,życzliwe i troskliwe. Serdecznie polecam !!!! Każdy kolejny zabieg upiększający tylko u dr Knasta:-)
Opinia dodana przez: Katarzyna

Rymarska 32a
Wrocław

Bardzo gorąco polecam Klinikę Dr Włodzimierza Sidorowicza!!! Kilka tygodni temu miałam zabieg powiększenia biustu w klinice na ul. Rymarskiej 32 A, doktor oraz cały zespół przeprowadzający zabieg to profesjonaliści z wielkim bagażem doświadczeń. Jestem osobą szczupłą, przez odchudzanie i po ciąży moje piersi były rozmiaru „70 A”, doktor powiększył je do rozmiaru „70 E”, choć na początku rozmawialiśmy tylko o „C” ze względu na moje fizyczne możliwości (260-280 ml w ...
Opinia dodana przez: beata70e beata70e

Łąkowa 5
Wrocław

6 miesięcy temu przeszłam korektę odstajacych uszu. Była to najlepsza decyzja w życiu. Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli ktoś się zastanawia to zapewniam, że nie ma na co czekać, a dr Marek Węgrzyn jest odpowiednią osobą do wykonania takiego zabiegu. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Marta

Chirurdzy plastyczni w Wrocławiu