Chirurg Ortopeda Poznań

dr n. med. Robert Matuszewski

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1
Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ortopeda Poznań dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Nie polecam Pana doktora. Niemiły i ordynarny. Za wszelka cenę chce pokazać kto jest najmądrzejszy. Dla Doktora badanie MR to za mało. Wysyła na rtg w umówione miejsce. Podejrzewam, że nie bezinteresownie. Szkoda czasu i przede wszystkim pieniędzy.

P.S. Wszystkie oceny wystawiłam jako wysokie, ponieważ portal innych nie przyjmuje i opinia się nie ukazuje
Opinia dodana przez: Agnieszka

Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań

Pan Doktor operował mnie w Klinice z powodu cieśni nadgarstka, drętwienia całkowicie ustąpiły, przemiły lekarz! Pozdrawiam Doktorze:)
Opinia dodana przez: Danuta

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Pan Doktor, to wspaniały lekarz. Trafiłam do niego po około roku od kiedy dowiedziałam się o moim problemie. Byłam już zmęczona szukaniem specjalisty, który podejmie się usprawnienia mojej ręki, na jednej z wizyt chirurg naczyniowy polecił mi abym udała się na wizytę do Pana Doktora Stawniaka, tak też zrobiłam czekałam na wizytę dość długo ale było warto. Już na pierwszej wizycie wiedziałam ,że trafiłam pod właściwy adres. Pan Doktor przeprowadził ...
Opinia dodana przez: Pacjent22

Ryszard Stawicki

Ortopeda, Chirurg ogólny

Słowackiego 8/10
Poznań

Pan Doktor Stawicki to wspaniały ortopeda i przemiły człowiek! Miałam przyjemność być jego pacjentką, miesiąc temu wykonał mi zabieg usunięcia hallux valgus na obu stopach w Bonus Medicus w Środzie Wlkp. Operacja była bezbolesna, następnego dnia opuściłam szpital na własnych nogach i sama weszłam do mieszkania na pierwszym piętrze. Zniekształcenie stóp miałam bardzo duże, dlatego długo szukałam odpowiedniego specjalisty, aż trafiłam na informacje o dr Stawickim. Podczas wizyty Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Wysokiej klasy specjaliści o dużej wiedzy i doświadczeniu. Z profesjonalnym podejściem w którym priorytetem jest pacjent.
Opinia dodana przez: Łukasz

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Jestem już długoletnią pacjentką dr Czai. Wyleczył mi nadgarstki, rozcięgno podeszwowe stopy, obecnie leczy kolano. Lekarz godny polecenia, grzeczny, uprzejmy, kompetentny, nie spieszy się podczas wizyty, dużo tłumaczy pacjentowi, nie traktuje jak przedmiot. Młodzi lekarze powinni się uczyć takiego podejścia do pacjenta. Leczenie moje na razie polega na podawaniu zastrzyków dostawowo. Wiadomo , nie jest to miłe, ale ważna jest wysoka umiejętność lekarza w tym zakresie i to, że wreszcie ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tomasz Timmler

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

ul. Katowicka 67 D/112
61-131 Poznań

Jestem tu przypadkiem, ale z dwójką dzieci Byłam u dr Timmlera, najpierw w prelaksacyjnej , potem ortopedycznej poradni. Zanim miałam swoje dzieci na prywatną wizytę wiozłam dziecko kuzynki, która z Katowic przyjechała, ponieważ dziecko miało rzadką wadę, brak jakiejś kości ( nie pamiętam jakiej). Więc wg mnie prawda jest taka, że jest to uznany lekarz, pomimo młodego wieku. Jak czytam opinie że nie ma podejścia do dzieci, bo od razu ...

lekarz Ewa Chirowska-Jankowska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Nie polecam!!! Miałem okazje spotkać się z Panią doktor jako orzecznikiem na komisji.
Zostałem cudownie uzdrowiony! zabrano mi stopień umiarkowany i pozbawiono środków
do życia i uniemożliwiono aktywizacje zawodowo gdyż z stopniem lekkim nie mogę liczyć na żadną pracę.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Piotr Smogur

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Wielkopolskie Centrum Ortopedii i Chirurgii Urazowej im. Ireneusza Wierzejewskiego
Gąsiorowskich 7-8.
60-703 Poznań