Chirurg Onkolog Łódź

Chirurg onkolog Łódź dr hab. n. med. Dariusz Nejc

Łódź

Cudowny człowiek,wspaniały lekarz.Pracuje w służbie zdrowia wiele lat,ale pierwszy raz spotykam lekarza z tak życzliwym podejściem do pacjenta,rodziny.Prowadzi mojego ojca,dzięki temu jest zdrowy:)Mimo diagnozy wiem że wszystko będzie dodrze,bo jesteśmy pod opieką najlepszego lekarza na świecie.Dziękujemy:)
Opinia dodana przez: Anna

Łódź

Doktor Marek Tazbir jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Oddany całym sercem pacjentom, Kompetentny i uprzejmy ma delikatne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: kRYSTYNA

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Cudowny człowiek, pełen ciepła i cierpliwości dla pacjentek .Bardzo kompetentny z dużym doświadczeniem i wielką dobrocią lekarz .
Opinia dodana przez: Roma

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

Klinika Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Łódź

Przede wszystkim kulturalny i sympatyczny człowiek, z ogromnym szacunkiem dla pacjenta, potem dopiero lekarz z powołania. Dziękujemy za poświęcony czas i dobre słowa, które czasami więcej znaczą niż kolejna recepta.

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Doktor Bamberski to znakomity lekarz i wspaniały CZłowiek,polecam
Opinia dodana przez: k a s i a 39

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Pan dr n.med. Marek Stempień to lekarz WYBITNY - nie tylko jako znakomity diagnosta i chirurg - operator, ale także jako niezwykle oddany pacjentom w każdej sytuacji - w tej trudnej (gdzie inni nie potrafią) także. Mam wielkie szczęście znać tego wspaniałego lekarza i na własnej skórze - w przenośni i dosłownie - poznać jego przysłowiowe "złote ręce chirurga" i "złote serce". Wedle mojej oceny (a mam tzw. życiowe doświadczenie ...
Opinia dodana przez: Seweryn Suflida

prof. dr hab. n. med. Jacek Śmigielski

Proktolog, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Euromed
Gdańska 26
90-517 Łódź

Godny polecenia, wyleczył mi mamę z nowotworu wątroby. Rzadko znależć takich lekarzy jednocześnie z wiedzą i dosświadczeniem.
Opinia dodana przez: Izabela

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Pan doktor Rajchert to wspaniały fachowiec, ale przede wszystkim cudowny Człowiek. Jest serdeczny, miły, życzliwy, wspierający w trudnych chwilach. Cały czas o wszystkim mnie informował. Z Panem doktorem raźniej przeszłam przez najgorszy etap mojej choroby. Szanowny Panie doktorze za wszystko bardzo dziękuję, jest Pan lekarzem z powołaniem.
Pacjentka Grażyna G.
Opinia dodana przez: Grażyna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Doktor Jabłkowski jest po prostu cudotwórcą. Polecam Go z całego serca. To że jest oszczędny w słowach dowodzi tylko i wyłącznie o jego profesjonaliźmie. On nie mówi tylko bardzo dobrze leczy !!!
Opinia dodana przez: Renata

Chirurdzy onkolodzy w Łodzi