Chirurg Onkolog Bydgoszcz

lekarz Jacek Hoffman

Warmińskiego 4/3
85-054 Bydgoszcz

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Skrupulatnie weryfikuje wszystkie wyniki badań, stawiający diagnozę w sposób przemyślany ale również intuicyjny, konsekwentnie dąży do wyjaśnienia wątpliwości w wykonanej diagnostyce. Do tego wszystkiego bardzo dobry chirurg.
Opinia dodana przez: nemo

dr n. med. Witold Czechowicz

Sanitas
Dworcowa 110
85-000 Bydgoszcz

Bardzo polecam. Miałam guzki w piersiach, po biopsji nic nie wykryto. Tak jak mówił dr w drugiej ciąży same zniknęły. Ale było bardzo dobre tłumaczenie choroby i dr zaraża dobrym optymizmem pacjentów.

dr Dariusz Bała

Onkolog, Chirurg onkolog

Centrum Medycyny Specjalistycznej IKAR
Fromborska 18
Bydgoszcz

dziękuję Panie Doktorze za życie, za poświęcony czas, za wyrozumiałość i dotychczasową opiekę; jestem niezwykle wdzięczna
Opinia dodana przez: Hania

Przychodnia "INTERCOR"
Powstańców Wielkopolskich 33
85-090 Bydgoszcz

Nie wiem co by ze mną było gdybym nie trafił do Pana Doktora. Chodziłem do wielu lekarzy w Koszalinie ale dopiero szybka diagnoza , badania i zabieg uratowały moją wargę.Nawet nie ma śladu po zabiegu a ja pozbyłęm się raka zlośliwego.
Polecam lekarza.

Centrum Medyczne Mirena
ul. Gdańska 59
85-005 Bydgoszcz

Fachowiec.Chcialem napisac tylko Fachowiec ale tzreba wpisac 100 znakow. Niezmiernie skromny czlowiek. Jeszcze raz podkreślę -fachowiec w kazdym calu. Znakomita reka i intuicja.
Opinia dodana przez: Krysztof

Centrum Onkologii
Toruń ul.Szeroka 25
87-100 Bydgoszcz

Na początku sądziłem, że jest to fachowiec - operował mojego ojca, był u niego prywatnie - niby ok. Później jednak okazało się, iż inni lekarze stwierdzili, że "Pan doktor" się nie postarał, a nawet możliwe że niepotrzebnie zrobił stomię z czym ojciec nie może się pogodzić. Na drugiej prywatnej wizycie stwierdził, że ojca nie może obejrzeć ( na pierwszej mógł) i musi on przyjechać do niego w CO w Bydgoszczy ...
Opinia dodana przez: Gość

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

W publicznej placówce traktuje pacjentki rzeczowo i życzliwie. Byłam u dr. Mierzwy kilka razy i pomimo tłoku pod drzwiami gabinetu cierpliwie słucha, wyjaśnia, nie irytuje się słysząc dodatkowe pytania. I jeszcze poza medyczna uwaga dotycząca lekarza... Należy do kulturalnej mniejszości mówiących "dzień dobry" swoim stłoczonym pacjentkom, zmierzając do gabinetu.
Opinia dodana przez: Hania

dr hab. n. med. Andrzej Nowicki

NOWMED

Bydgoszcz

Miałam problemy zdrowotne związane z chorobą jelita grubego jak również liczne zmiany skórne.Pana doktora poleciła mi moja znajoma, która byla niezwykle zadowolona zjej beznadziejnego , wydawałoby się przypadku.Osobiście jestem bardzo zadowolona z leczenia i jego efektów jak i kulturą osobistą. To wspaniały lekarzKompetentny spokojny i poswięcał mojej chorobie odpowiednio dużo czasu i wyleczył moją chorobę , za co jestem mu bardzo wdzięczna. Takich lekarzy więcej!!! Polecam tego lekarza!!!Pacjentka
Opinia dodana przez: Roza

Centrum Onkologii
dr Izabeli Romanowskiej 2
85-796 Bydgoszcz

Bardzo bardzo polecam
Świetny specjalista,konkretny i poważnie podchodzący do sprawy a przy tym bardzo dobry człowiek
Opinia dodana przez: Beata

Wojskowy Szpital
Rolna4 Bydgoszcz
85-845 Bydgoszcz

Lekarz o bardzo wyjątkowej osobowości, krzykliwy, troszkę narwany ale na moje po prostu z zasadami... Choć opierdzielił mnie przed zabiegiem to i tak polecam. Dogadaliśmy się bez problemu i swoją pracę wykonał doskonale. Trafna diagnoza która została w późniejszym czasie potwierdzona wynikami. Wyniki bardzo dobrze przetłumaczył na ludzki język bo z tych opisów człowiek nic nie rozumie... Natomiast żale pt. "nie chciał już przyjąć" należy kierować do NFZ-tu bo to ...

Chirurdzy onkolodzy w Bydgoszczy