Chirurg Ogólny Wrocław

Kamieńskiego 217 /Przychodnia HAMILTON/
Wrocław

Dr Domanasiewicz wykonał u mnie operację odnerwienia stawu skokowego - wycięcie gałązek nerwu strzałkowego głębokiego do zatoki stępu i wycięcie gałązek stawowych n. odstrzałkowego prawego. Od ponad 3 lat cierpiałem z powodu bólu stopy, który nie pozwalał chodzić, zasnąć, był tak duży, że żadne leki przeciwbólowe i psychotropowe nie pomagały. Moja wątroba zaczęła szwankować. Po dwóch artroskopiach i kilku mniejszych zabiegach okazało się że mam tak duże zmiany zwyrodnieniowe stawu ...
Opinia dodana przez: Marzec

lekarz Czesław Kalinowski

Traumatolog, Ortopeda

Mediconcept
Krzycka 94
Wrocław

Fantastyczny specjalista, godny polecenia z ludzkim podejściem do pacjenta,oby takich lekarzy było więcej

lekarz Grzegorz Markowicz

Ortopeda, Medycyna estetyczna

Poradnia Stomatologiczna "PORANNA"
Poranna 31A
53-026 Wrocław

Pan Markowicz wydaje mi się bardzo odpowiedni jeśli ktos szuka doświadczonego specjalisty od medycyny estetycznej w dodatku takiego, którego wiedza jest poświadczona certyfikatami. Bazując na wlasnym doświadczeniu szczerze go polecam.
Opinia dodana przez: stonka

Jelenia 8 / 19
Wrocław

Niespotykana dzisiaj życzliwość i kompetencja. Znakomity lekarz. Gorąco polecam. Jego podejście do pacjenta, stosunek do chorego człowieka dał mi nadzieję, że są prawdziwi lekarze.
Opinia dodana przez: Robert

ZIEMO VITA

Wrocław

jest bardzo dobrym lekarzem ,dostępny,cierpliwy ,mimo swojego wieku jest bardzo przystojny,jestem po zabiegu ,który wykonał Pan doktor i czuje się jak nowo narodzona ,a trzech lekarzy nie rozpoznali mojej choroby i nie chcieli mnie operować ,potraktowali mnie jak histeryczkę,bardzo jestem doktorowi wdzięczna i wszystkim go polecam

dr n. med. Willy Hauzer

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Prywatna Praktyka Lekarska Willy Hauzer
ul. Dębowa 30 Żerniki Wrocławskie
55-010 Wrocław

Bardzo rzeczowy ,mówi prawdę,bez przymilania się do pacjęta.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Bardzo dobry i profesjonalny lekarz. Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wybiera odpowiednie leczenie po konsultacji z pacjentem. Rozpatrza także różne metody leczenia. Dla takiego lekarza warto chorować. Gościu z jajami z niesamowitym poczuciem humoru. Pozdrawiam serdecznie Panie Januszu, z przyjemnością będę się u Pana leczyć w przyszłości.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Anita Piotrowska-Dutchman

Laryngolog, Foniatra

Lekarz Laryngolog

51-124 Wrocław

Byłam na wizycie Pani Doktor, chodziło mi o jeszcze jedną opinie w sprawie mojego problemu z uszami. Pai doktor ma świetne podejście - przede wszystkim widać że słucha, bardzo rzeczowe i pomimo posiadanych już moich wcześniejszych dokumentów, tu dodam, że jest ich dość sporo, przyjrzaa się sprawie jeszcze raz bardzo dokładnie. Potwierdzia ustalenia poprzedniego lekarza i dołożya kilka swoich sugestii.Polecam przesympatyczna ,miła Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Justyna

Klinika Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia
Marii Curie-Skłodowskiej 50/52
50-369 Wrocław

Bardzo miła lekarka, broni się niebywałym podejściem do pacjenta, kompetencją i cierpliwością, pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Kasia

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu