Chirurg Ogólny Wrocław

Ostrowskiego 3 lok. 210
53-238 Wrocław

Dr.Grzegorz Kacprzak to wspaniały serdeczny lekarz. Dzięki doktorowi pomyślnie przeszłam operacje guza śródpiersia i dostałam szansę na dalsze życie. Polecam każdemu takiego lekarza. Dziękuje za wszystko Panie doktorze. Ola Kuriata. Kietrz.
Opinia dodana przez: Ola Kuriata

lekarz Piotr Stępiński

Transplantolog, Kardiochirurg

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina
Opinia dodana przez: Dariusz

SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 WE WROCŁAWIU AKADEMICKIE CENTRUM OPIEKI STACJONARNEJ
ulica Marii Skłodowskiej - Curie 58
50-369 Wrocław

Fantastyczny, kompetentny, zdecydowany i prawdomówny lekarz. A przy tym bardzo serdeczny człowiek. Pomógł mi w najtrudniejszej chwili, nie zawahał się i nie zwątpił w powodzenie operacji. Inni lekarze czytając wypis nie wierzyli. A teraz, po upływie półtora roku jest tak, jak Pan Doktor obiecywał. Dziękuję za profesjonalizm i troskę.

Ołbińska 32 gab. 37
50-233 Wrocław

Znakomity lekarz i jednocześnie normalna, uprzejma osoba. Szczerze Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy się boją zabiegu. U pani doktor nic nie poczulem, minęło szybko i miło.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Marek Mak

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Szpital - oddziały i zakłady
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

Fantastyczna osoba, ciepły, miły człowiek o ogromnej wiedzy :-) zawsze uśmiechnięty i wesoły. Wzbudza ogromne zaufanie i szczerze powiem, można być pewnym, że na nie w 100% zasługuje. Dziękuję Panie Doktorze za drugą szansę, którą dał Pan mojej mamie.
Opinia dodana przez: xyz

lekarz Andrzej Gebuza

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Doświadczony,miły i sympatyczny lekarz,zaangażowany i mający bardzo dobry stosunek do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka źółciowego.Wszystko w najlepszym porządku.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Witold Jakubaszko

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Ślężna 212/3
53-113 Wrocław

Wspaniały chirurg i świetny fachowiec.
Dwa tygodnie temu dr Jakubaszko mnie operował(wycięcie lewego płata tarczycy). Operacja została znakomicie wykonana, bez jakichkolwiek powikłań. Zaraz po operacji mogłem normalnie mówić, nie było żadnych zmian w głosie co wg mnie świadczy o wielkim profesjonaliźmie doktora. Przed samą operacją udzielił mi wszelkich informacji i wyjaśnił w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Podobnie po operacji interesował się moim stanem i cierpliwie odpowiadał na wszystkie ...
Opinia dodana przez: KrzysztofB

Bacciarellego 23/2
51-649 Wrocław

.Poświęca dużo czasu, na zapoznanie się z przyczyną dolegliwości,jest dociekliwy. Jest otwarty na nowe metody leczenia, posiada doświadczenie, które nabył przez lata praktyki wykonując zawód chirurga.Dobry lekarz.

al. Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Również przychylam się do pozytywnych opinii innych pacjentów - pana Przemysława Otlewskiego cechuje profesjonalizm, skuteczność i empatia . Wszystkie te cechy sprawiły że poczułam się bezpiecznie . Będę polecać tego Doktora znajomym. Dziękuję p. Doktorze.
Opinia dodana przez: Gosia

dr hab. n. med. Jacek Langowski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

plac solidarnosci

Wrocław

Dr. Jacek Langowski to sympatyczny, pełen empatii człowiek, oraz wspaniały lekarz, który dotkniętemu chorobą człowiekowi po prostu pomaga. ....nie zostawia go sam na sam z biurokratyczną machiną NFZ.
Panu Doktorowi zawdzięczam zdrowie i najprawdopodobniej życie i jestem mu za to bardzo, bardzo wdzięczny i życzę każdemu kto znajdzie się w podobnej sytuacji jak ja aby napotkał na swojej drodze takiego właśnie lekarza jak dr Jacek Langowski

Zbigniew Pazera
Opinia dodana przez: Zbigniew

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu