Chirurg Ogólny Wrocław

lekarz Marcin Świder

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.
Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)
Opinia dodana przez: loczek agnieszka.kowalska85

lekarz Roman Massopust

Gastrolog, Chirurg ogólny

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.
Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

W związku z planowanym przyjęciem do szpitala, dzisiaj miałem konsultacje u Pana doktora. Okazał się młodym, miłym i sympatycznym człowiekiem, który fachowo i profesjonalnie podszedł do problemu. Zrobił badanie, wytłumaczył dokładnie co i jak, a przede wszytkim udzielił rzetelnych informacji, które były sprzeczne z uzyskanymi wcześniej od specjalisty. Pan Doktor, wzbudził moje zaufanie. Ostateczne zdanie wyrobię sobie - mam nadzieję po dobrym - pobycie w szpitalu i zabiegu.
Pozdrawiam. T.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Jak najbardziej polecam lekarz godny polecenia nie wciskał kitu jak poprzedni lekarze wytłumaczył wszystko bardzo kompetentne co robić w nietypowym przypadku w jakim się znalazłam i szukałam pomocy.
Opinia dodana przez: Paulina

Mariusz Pytlasiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski

53-657 Wrocław

Bardzo konkretnie podchodzi do sprawy wszystko dokładnie i pokolei tłumaczy.Mialam w styczniu 2014 zabieg na ciesnie nadgarstka jestem bardzo zadowolona z rezultatów tego zabiegu. w marcu bede miała kolejny zabieg na nerwy rowka łokciowego .z przyjemnością mogę polecić pana doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

płk. Becka 10
Wrocław

super człowiek i doskonały fachowiec- godny polecenia

Al. Poprzeczna 56/2
51-167 Wrocław

Jestem osobą,która wraz ze swoimi najbliższymi miała to szczęście spotkać Pana doktora na swojej drodze.Cudowny człowiek,zaangażowany w swoją pracę,zawsze uśmiechnięty,troskliwy z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan doktor to osoba,której można zaufać,która daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Każda interwencja chirurgiczna (nawet rutynowy zabieg jakiego podejmuje się Pan doktor) to 100% zaangażowania i profesjonalizmu.Zawdzięczamy doktorowi Mildnerowi naprawdę wiele,wyleczył ,a w zasadzie-uratował nogę mojemu mężowi,leczył również dwukrotnie mojego syna,pięknie usuwa znamiona. Myślę,że określenie 'WŁAŚCIWY ...
Opinia dodana przez: Beata

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Z całego serca polecam Pana Leszka Spytkowskiego. Jest wspaniałym człowiekiem i super specjalistą. Tak bardzo mi pomógł kiedy po urodzeniu dziecka miałam problemy z żylakmi. Temu lekarzowi naprawdę zależy na innych. W razie potrzeby na pewno wrócę do niego i będę go wszystkim polecała. Pozdrawiam !

lekarz Andrzej Dumański

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

Medicover Opieka Ambulatoryjna
ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław

Bardzo dobry lekarz pod każdym względem.Godny polecenia .Operował mnie 3 razy.Od 14 lat dzięki temu lekarzowi zawdzięczam życie.
Opinia dodana przez: Ryszard

MSWiA

Wrocław

Pełen profesjonalizm, wreszcie trafiłem na chirurga, który jest po prostu ludzki. Zabiegi chirurgiczne (w moim przypadku nacięcie ropnia) są bardzo bolesne. Pan doktor bez problemu zaaplikował znieczulenie, całą sprawę załatwił w 15 minut a ja po 6 dniach cierpienia nareszcie czuję ulgę. Dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Łukasz

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu