Chirurg Ogólny Wrocław

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Krzysztof Namięta

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.

Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Chirurg ogólny Wrocław dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Pabianicka 25
Wrocław

W moim przypadku nie było potrzeby tłumaczenia choroby i leczenia (rak złośliwy wargi), stąd średnia ocena tego kryterium. Raka trzeba było się pozbyć w miarę szybko, dokonać przeszczepu z innej części twarzy wyciętej skóry i części wargi. Zrobił to pan doktor tak fachowo, że po tym zabiegu właściwie nie ma śladu. Sam doktor to niesłychanie ciepły, miły człowiek, do tego zna się na swojej robocie, a przede wszystkim nie stresuje dodatkowo i tak już przarażonego pacjenta. Jestem mu wdzięczna za to co zrobił i jak zrobił. I to na NFZ w klinice na Chałubińskiego, nie prywatnie. W powodzi niedouczonych, niekompetentnych, niekomunikatywnych i lekceważących pacjentów lekarzy, ten jest wyjątkowy. Z przyjemnością piszę tę opinię i polecam kontakt z tym lekarzem. Chorujesz dermatologicznie, masz problem, skieruj się do doktora Bieńka!

Opinia dodana przez: Lidia
Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Wojciech Rybak

dr n. med. Wojciech Rybak

Medycyna estetyczna, Flebolog

Ars Estetica – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
ul. Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław

Postaram się dość szczegółowo opowiedzieć moją historię, być może ona przekona kogoś do podjęcia decyzji o leczeniu. Mam 47 lat i przez dłuższy czas (ok 10 lat) odczuwałem dolegliwości bólowe w okolicy łydek. Prawda jest taka, że bagatelizowałem temat choć doskonale wiedziałem, że miałem już żylaki nadające się na stół. Kiedy mój problem w ostatnim czasie się nasilił i żyły na nogach były jak "kciuk" postanowiłem pójść do lekarza. W pierwszej kolejności trafiłem do lekarza, który zbył mnie słowem "zostaje już panu tylko szpital". U drugiego dowiedziałem się, że on moze i by się podjął ale raczej efektów nie będzie. Trzeci stwierdził, że będzie wszystko cudownie i z niczym nie ma problemu. Jego nadmierny optymizm mnie nieco zdystansował i zacząłem podejrzewać wyłacznie motywację finansową. W końcu trafiłem do doktora Wojciecha Rybaka i żałuję, że to nie był mój pierwszy krok. Owszem doktor stwierdził, że moja "hydraulika" jest kiepska i rzeczywiście stan jest zaawansowany, ale jest w stanie zaproponować leczenie skojarzone, które powinno rozwiązać problem dzięki czemu nie będę musiał decydować się na operację. To co musze podkreślić to bardzo fair podejście doktora do tematu. Doceniam, że przedstawił sprawę tak, bym mógł zrozumieć gdzie leży trudność i skąd ona wynika. Te porównania do hydrauliki nie są w cale głupie :) Pozwoliły mi one zrozumieć o co w tym całym problemie chodzi. Dodam, że żaden lekarz u którego byłem nawet nie próbował wyjaśnić mi gdzie mój problem był. Zabieg przebieg bardzo sprawnie. Właściwie nic nie czułem a dodam, że były robione od razu dwie nogi. Obecnie jestem 4 miesiace po zabiegu ale wczoraj właśnie miałem kolejną kontrole u doktora dlatego zdecydowałem się na komentarz. Czuje się doskonale a na pewno o niebo lepiej niż przed zabiegiem. Żałuję jedynie jednej rzeczy, że tak długo zwlekałem z leczeniem. Jeśli przeczyta ten komentarz chociaż jedna osoba, która na jego podstawie zdecyzduje się na zabieg to zapewniam, bazując na swoim doświadczeniu, że nie będzie tego żałować. Doceniam fakt, że doktor pochylił się nad moim przypadkiem i dziękuję, że zdecydował się na moje leczenie choć większość kierowała mnie na operacje do szpitala. Jeszcze raz pozdrawiam doktora jeśli to czyta. Marcin Kędziorek

Opinia dodana przez: Marcin Kędziorek

Andrzej Dumański

Kardiolog, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Szymański

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne LUX MED

50-088 Wrocław

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza.

Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania pokarmów i ponadto w towarzystwie z wysiłkiem fizycznym schudłam.
Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem wdzięczna panu doktorowi za pomoc i fachowe doradztwo.

Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

wizyta już od 100

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.

Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Marcin Świder

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.
Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.

Opinia dodana przez: loczek agnieszka.kowalska85

Chirurdzy ogólni w Wrocławiu