Chirurg Ogólny Wrocław

Flebolog, Chirurg ogólny

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Chirurg ogólny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz

Andrzej Dumański

Kardiolog, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski

53-333 Wrocław

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Paweł Szymański

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne LUX MED

50-088 Wrocław

Pan Doktor Paweł Szymański, to doskonały lekarz, sympatyczny, odpowiedzialny, zaangażowany, który z pasją wykonuje swoją pracę. Zgłosiłam się do niego z powodu mojej otyłości. Chciałam pozbyć się nadmiernego tłuszczu dlatego zdecydowałam się na chirurgiczne leczenie otyłości patologicznej. Zabieg został wykonany w pełni profesjonalnie i dokładnie, z należytą starannością, w oparciu o faktyczne doświadczenie lekarza.

Doktor podszedł do mnie indywidualnie, indywidualnie przygotowując mnie do zabiegu, zwracając na mój problem szczególną uwagę. Po dwumiesięcznej przerwie widzę efekty. Ta metoda faktycznie na mnie zadziałała. Zaczęłam mniej jeść, ponieważ nie odczuwałam potrzeby większego spożywania pokarmów i ponadto w towarzystwie z wysiłkiem fizycznym schudłam.
Jestem pod wielkim wrażeniem i jestem wdzięczna panu doktorowi za pomoc i fachowe doradztwo.

Opinia dodana przez: Pola

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Zakrzowska 19a
51-140 Wrocław

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Warto było jechać ponad 200 km :) Bardzo miły, rzeczowy i kompetentny, poświęcił mi odpowiednią ilość czasu.

Opinia dodana przez: Ewa Czapla

lekarz Marcin Świder

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Żeromskiego 75/12
50-312 Wrocław

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.
Robił mi Vaser ponad miesiąc temu i wszystko pięknie się pogoiło, a ja wróciłam do życia jak nowo-narodzona :)

Pan Marcin to super lekarz i człowiek.

Opinia dodana przez: loczek agnieszka.kowalska85

lekarz Roman Massopust

Chirurg ogólny, Gastrolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Kompetencja , uprzejmość ,pod opieką takiego lekarza pacjent czuje się bezpiecznie.
Godny polecenia.

Godny polecenia.

Opinia dodana przez: ZDZISŁAWA

Akademicki Szpital Kliniczny Akademickie Centrum Opieki Stacjonarnej
ulica Borowska 213
50-556 Wrocław

W związku z planowanym przyjęciem do szpitala, dzisiaj miałem konsultacje u Pana doktora. Okazał się młodym, miłym i sympatycznym człowiekiem, który fachowo i profesjonalnie podszedł do problemu. Zrobił badanie, wytłumaczył dokładnie co i jak, a przede wszytkim udzielił rzetelnych informacji, które były sprzeczne z uzyskanymi wcześniej od specjalisty. Pan Doktor, wzbudził moje zaufanie. Ostateczne zdanie wyrobię sobie - mam nadzieję po dobrym - pobycie w szpitalu i zabiegu.
Pozdrawiam. T.

Pozdrawiam. T.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

Jak najbardziej polecam lekarz godny polecenia nie wciskał kitu jak poprzedni lekarze wytłumaczył wszystko bardzo kompetentne co robić w nietypowym przypadku w jakim się znalazłam i szukałam pomocy.

Opinia dodana przez: Paulina

Chirurdzy ogólni w mieście Wrocław