Chirurg Ogólny Rybnik

Rybnik ul. Cmentarna 39
44-200 Rybnik

Bardzo dobry lekarz. Pomógł mi bardzo, a njważniejsze to że odzyskałam zdrowie i chęć do życia dzięki Panu doktorowi.

lekarz Urszula Zimoń

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Lekarz godny polecenia! Pani doktor konkretna w postępowaniu, a przy tym bardzo uprzejma( co wśród lekarzy jest niestety rzadkością). Klarownie omawia sposób leczenia. Naprawdę jestem Jej bardzo wdzięczna za pomoc :)

Opinia dodana przez: Olga85_

lekarz Jakub Lipiński

Lekarz medycyny ratunkowej, Chirurg ogólny

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Na pewno miły i uprzejmy, z dobrym podejściem do dziecka. Wizyta u takiego lekarza to przyjemność. Co do fachowości - nie wiem, bo mój przypadek to drobnostka.

Opinia dodana przez: Paweł

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Jest takie powiedzenie, że -" nie ma ludzi niezastąpionych". To określenie nie odnosi się do dr Paruzela. Jest w swoim rodzaju osobowością. Kompetencja, wiedza, doświadczenie, cierpliwość oraz uprzejmość to dziś towar deficytowy i to nie tylko w służbie zdrowia. Z czystym sumieniem polecam tego wirtuoza medycyny w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej.

Opinia dodana przez: Adam

Rybnik

Więcej takich lekarzy, a będziemy mieć Leśną Górę. Nie mogę oceniać Pana doktora kompleksowo, bo różne są przypadki. Sama zawdzięczam mu bardzo dużo. Jak najbardziej polecam.

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

szpital wojewódzki w Rybniku chirurg

Rybnik

Najlepszy chirurg kompetentny,cudowne cieple podejscie do pacjenta,czas wizyty wystarczajaco długi,lekarz bardzo mily ,rzetelny ciepły,dr.Gojny operowal mnie,stał przy stole operacyjnym 4 godziny,teraz ponownie wybieram sie do niego z podobnym schorzeniem ..polecam tego lekarza,to uczciwy i kompetentny lekarz

Opinia dodana przez: Zdzislawa

Budowlanych 43a
44-217 Rybnik

Bardzo kompetentny, rzetelny, uprzejmy lekarz. Na wizycie poświęca dużo czasu pacjentowi,tłumaczy wszystko, pyta czy są jakieś pytania.W poradni długo przyjmuje i do ostatniego pacjenta a przy tym cały czas jest oddany pacjentowi.Byłam ostatnio na wizycie kontrolnej u niego o godz 20;30 dopiero weszłam ale miał czas nie spieszył się zrobił porządne USG, skierował na badania, wytłumaczył wszystko.

Opinia dodana przez: Ewelina

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz w mojej opini słaby... Najlepiej 15 minut po zabiegu posłałby wszystkich do pracy... Sorry co można to można, ale nie każdy jest kombinatorem, i nie każdy ze złamanym paznokciem idzie na L4. No ale cóż

Boguszowicka 17A
44-203 Rybnik