Chirurg Ogólny Poznań

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i z ogromnym doświadczeniem, pełen empatii i godny zaufania. Życzę wszystkim, żeby spotkali na swojej drodze takiego lekarza jak Docent Murawa.
Polecam.

Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u lekarzy dermatologów[stary mało skuteczny sposób] i w efekcie poza trwałym odbarwieniem naskórka odrastały w jeszcze szybszym tempie.Po zabiegu u pana dr. Grossa metodą laserową pozostały tylko mikro-ślady ale niestety odbarwienie skóry jest widoczne.Nastepnym zabiegiem było usuwanie podobnych narosli w górnej części szyjnej z efektem podobnym j.w.
Będąc pełen optymizmu w zeszłym roku w maju zdecydowałem sie na zabieg ,który generalnie należy do gestii urologa[nie będę tutaj opisywał szczegółów].Skutek -jak najbardziej pozytywny.Ostatnim -chyba najważniejszym zabiegiem [mam nadzieję że ostatnim] było usuwanie kłykcin odbytu.Zabieg był bezbolesny fachowo wykonany.Pan doktor zalecił czynności pozabiegowe, które jeśli się stosuje wg .wskazań powodują bardzo szybkie gojenie się ran.Mając już niejako doświadczenie w kontaktach z p. dr. Piotrem Grossem mogę wywnioskować, że tej klasy specjalistę ,człowieka łatwego w komunikacji z pacjentem,umiejącego wytłumaczyć strukturę schorzeń itd.stawiam na piedestale w kręgu chirurgów ostrowskich.Naprawdę polecam a p. dr.Grossowi dziękuję za pomoc.

Opinia dodana przez: Jaro41 biuro

dr n. med. Robert Matuszewski

Traumatolog, Ortopeda

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Super lekarz. Pomógł mi z kolanem. Po kilku latach bólu i w sumie 5 wizytah u dra kolano w końcu mnie nie boli. Inni naciąglai mnie na artroskopię (za 3.000!!! w "klinice" dla sportowców w Poznaniu...) albo endoprotezę i 6 mcy niechodzenia.

U dra Matuszewskiego 5 wizyt, pierwsza 100zł, potem 3 za 200 zł (zastrzyki) i potem znowu 100zł i od kilku miesięcy jest wszystko super!!! Polecam!!1

Opinia dodana przez: Grzegorz72
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
ul. Garbary 15
Poznań

Panie doktorze! dziękuję z całego serca za cierpliwość, jaką się pan wykazał widząc moje niezdecydowanie w sprawie operacji jaka mnie czekała. Kompetencja, cierpliwość, skromność oraz niwelowanie frustrującego dystansu w kontaktach z pacjentem, to cechy świadczące o wielkiej klasie lekarza i człowieka. Niech dobro i nadzieja, którą pan daje pacjentom, wracają do pana z tysiąckrotną siłą. Dziękuję za wszystko i życzę każdemu choremu by spotkał pana na swojej drodze do zdrowia

Opinia dodana przez: Karolina
Chirurg ogólny Poznań dr hab. n. med. Michał Stanisić

dr hab. n. med. Michał Stanisić

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Zgodzę się ze stwierdzeniem ,że pan Doktor jest miły i sympatyczny ,ale nie podobają mi się zwyczaje jakim ulega.Na wizytę która odbyła się w lipcu zarejestrowałem się w styczniu ale pewnie jak większość pacjentów, od godz. 7:30 czekałem w przychodni ponieważ panie w rejestracji prosiły żeby przyjść przed godz 8:00, od godz 8:30 pan Doktor rozpoczynał pracę niestety nie zjawił się w gabinecie. Około godz 9:30 spotkałem pana Doktora w bufecie zamawiał wtedy kawę i pączki dla siebie i Pani która mu towarzyszyła - a pacjenci czekali, ja wyrwałem się z pracy na chwilę. Pan Doktor zakończył poranną bufetową naradę około godz 10:10 i szybko wbiegł do gabinetu -spóźnienie 1 godz 40 min, myślę że każdy pacjent by zrozumiał gdyby Pan Doktor był w tym czasie na ostrym dyżurze a w tym przypadku pozostaje niesmak, MINUS dla Pana Panie Doktorze za lekceważenie pacjentów i nie szanowanie ich czasu. Moja wizyta doszła do skutku o godz 12:10, przebiegła pozytywnie, Pan Doktor mimo ogromnego spóźnienia miał dla mnie wystarczająco dużo czasu, zlecił badania.Na chwilę obecną pan Doktor jeszcze nie zdążył mi pomóc wiec trudno jest mi opisywać jakim jest fachowcem ale jestem dobrej myśli. Liczę na to że Pan Doktor nie będzie ulegał więcej takim kawowym pokusom w trakcie trwających wizyt.

Chirurg ogólny Poznań dr n. med. Maciej Zieliński

dr n. med. Maciej Zieliński

Za Bramką 4 (Vasomed)
Poznań

Pan Doktor jest świetnym specjalistą,od trzech lat jestem jego pacjentką i złego słowa nie mogę powiedzieć, wręcz przeciwnie jest wspaniałym człowiekiem z dużym doświadczeniem, zawsze chętnie służy pomocą, konkretny,uprzejmy,miły, ma dobre podejście do pacjentów dlatego jest lubiany przez nich. Swoją postawą wzbudził moje zaufanie, a z reguły do końca nie ufam lekarzom. Choruję od bardzo dawna i mam kontakt na co dzień z różnymi lekarzami, dlatego mam porównanie, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że takiego dobrego i doświadczonego chirurga naczyniowego jak dr. Zieliński nie spotkałam , dlatego szczerze polecam. Z wszystkich zabiegów operacyjnych które przeprowadził u mnie, a było ich kilka{ostatni 6.10.14r.przetoka} byłam bardzo zadowolona. Wiem ile serca i trudu wkłada w swoją pracę za co bardzo mu dziękuję. Wszystkim życzę żeby spotykali na swojej drodze takich wspaniałych lekarzy z powołania jak pan doktor, gotowych nieść pomoc potrzebującym pacjentom. Pacjentka Agnieszka Konieczna.

Opinia dodana przez: Aga
Chirurg ogólny Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Gastrolog, Proktolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza

Opinia dodana przez: Kaśka
Chirurg ogólny Poznań lek. med. Leszek Lipiński

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Oraz kliniki traktują pacjentów na tych gorszych i lepszych już w recepcji zauważyłam wpis w moja kartę pacjent na narodowy fundusz zdrowia nie wiem po co taki wpis, chyba tylko po to aby lekarz wiedział czy pacjent płaci za wizytę czy nie. W mojej ocenie pacjent odpłatny jest lepiej obsłużony. Za wizyta musiałam czekać godzinę bo Pan doktor obsługiwał pacjentów odpłatnych na dod. badana jak usłyszałam. Sama wizyta tragiczna jedyny plus przeprowadzone badanie doplerem na moje pytania co mogę zrobić aby na przyszłości zapobiegać pękającym teleangiektazją nie uzyskałam odp. Pan doktor stwierdził ze nie ma złotego środka że naczynka będą wychodzić i musze się z tym pogodzić, na pytania co mogę zrobić z tymi które już mam jak je usunąć też nie dostałam żadnej konkretnej odpowiedzi Pan Dr. stwierdził ze mam się udać do dr medycyny estetycznej który prowadził u mnie kosmetologie i może on cos poradzi śmieszne . Widać było że chce się mnie pozbyć jak najszybciej z gabinetu może gdybym przyszła odpłatnie Pan Dr. rozmawiałby ze mną zupełnie inaczej i nie odsyłał do innego lalkarza w końcu to on jest specjalista w tej dziedzinie.

Opinia dodana przez: ilona
Chirurg ogólny Poznań dr Ilona Osadowska

dr Ilona Osadowska

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Klinika Poznań
ul. Morawskiego 2C
Poznań

Jestem zachwycona Panią doktor :) Korzystam z jej usług od kilku lat. Poza ogromną wiedzą ma też wspaniały kontakt z pacjentką :) polecam :) :) :)

Opinia dodana przez: Marlena

Chirurdzy ogólni w Poznaniu