Chirurg Ogólny Lublin

Gastrolog, Chirurg onkolog

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

"Lekarz nie strach, lecz nadzieję powinien wzbudzić u chorych". Takim lekarzem jest dr. Ryszard Wierzbicki, wspaniały człowiek i profesjonalista, dla którego liczy się przede wszystkim pacjent. Dla dobra pacjenta podejmuje się najtrudniejszych wyzwań i ... ciągle daje nadzieję.
Opinia dodana przez: Teresa
Chirurg ogólny Lublin dr n. med. Wojciech Chromiński

dr n. med. Wojciech Chromiński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Medical Esthetic
ul. Braci Wieniawskich 12 B
20-844 Lublin

Jestem rok po operacji powiększenia piersi i jestem bardzo zadowolona. Doktor jest konkretny i co naprawdę ważne zawsze pod telefonem.
Polecam.
Opinia dodana przez: Olena

II Klinika Chirurgii Ogólnej
Lublin, ul Staszica 16
Lublin

same superlatywy.wspaniały człowiek i fachowiec.olbrzymia wiedza i doświadczenie.znakomite podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: krzysztof

Żelazowej Woli 24
Lublin

Rozpozna każdą dolegliwość - POLECAM :)

20-080 Lublin

Trafiłam do Pana Doktora zupełnie przez przypadek, gdyż miałam dość poważne problemy. Lekarz przyjął mnie bardzo serdecznie i w sposób życzliwy. Dokładnie zbadał i zlecił wiele badań a także zdiagnozował prawidłowo mój stan. Efekty leczenia widoczne już były po pierwszej wizycie. Polecam

20-080 Lublin

Sprawny chirurg i konkretny facet. Gorąco polecam każdemu komu zależny na trafnej i szybkiej diagnozie i skutecznym leczeniu. Doktor nie kładzie od razu pod nóż, jeżeli jest możliwe inne rozwiązanie to on z pewnością je znajdzie.

ulica Junoszy Klemensa 14/35
20-058 Lublin

Wspaniały lekarz wiele mu zawdzięczam życzliwy uprzejmy lekarz z powołania dla którego liczy się człowiek bardzo dziękuje za wszystko co pan dla mnie zrobił
Opinia dodana przez: Mariola

20-080 Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta bardzo miły cierpliwy, dociekliwy spokojnie wszystko tłumaczy i szuka najlepszego rozwiązania
Opinia dodana przez: Ewa

20-080 Lublin

Dokładnie odczytuje opisy zdjęć RTG. Szkoda tylko, że w Luxmedzie nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, ale kieruje do szpitala na przykład PSK1 gdzie również pracuje. Dla pacjentów jest serdeczny i pomocny. Polecam.

Chirurdzy ogólni w Lublinie