Chirurg Ogólny Bydgoszcz

wizyta już od 220

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od wielu lat borykałam się z obrzekiem lewej nogi, odwiedziłam wielu chirurów przeszłam nawet operację żylaków - bez efektu. Doktor Molski od razu zauważył, że to nie jest problem żylaków na nodze tylko żył biodrowych. Odpowiednia diagnoza i zabieg stentowania przyniosły doskonały efek musze nosić pończochę ale noga już prawie nie puchnie. To świetny fachowiec a przy okazji miły, POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Martyna

NZOZ Krzysztof Buczkowski
Skłodowskiej-Curie 9
85-094 Bydgoszcz

Dr Kołakowski 13 marca 2010r. dokonał u mnie usunięcia śluzaka z lewego przedsionka serca.
Dziękuję raz jeszcze po pięciu latach życia bez powikłań (jestem czynna zawodowo). Jest to profesjonalny lekarz, godny polecenia.
Wdzięczna pacjentka.
Opinia dodana przez: Marzena

Wojciech Ogorzeja

Kardiochirurg, Chirurg ogólny

szpital dr.jurasza
jurasza
Bydgoszcz

Dokładnie 14 kwietnia 2015 roku pierwszy raz przeczytałam nazwisko doktora Ogorzeji... Pomyślałam-skoro tak wielu ludzi tak pozytywnie wypowiada się, tzn że moja mama jest w najlepszych rękach.
Dziś mogę z doświadczenia powiedzieć : brakuje mi słów aby określić jak profesjonalnym a zarazem cudownym lekarzem jest ordynator Wojciech Ogorzeja. Dziękuję za wszystko
Opinia dodana przez: Gabriela

Dariusz Możdżeń

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Bydgoszcz

szukam proktologa, żona kazała. strasznie piecze mnie tyłek i nie mogę wytrzymac. czy są hemorojdy? jak mam to rozumiec? pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Derek i Ana

dr n. med. Tomasz Grzela

Internista, Chirurg ogólny

ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30
85-863 Bydgoszcz

Wspaniały człowiek,super lekarz, którego celem jest pomóc pacjentowi. Trafiłam na oddział ratunkowy z zakrzepowym zapaleniem żył. Wcześniej rozmawiałam z nim przez telefon i nie byłam miła. Przyjął mnie jakby się nic nie stało, dokładnie przebadał, zapisał odpowiednie leczenie i widziałam, że nie ważna była moja wcześniejsza histeria, on chciał mi pomóc. Wierzę, że leczenie będzie skuteczne. Traktuje pacjenta w ten sposób, że wzbudza całkowite zaufanie. Dziękuję losowi, że w ten ...
Opinia dodana przez: Lidia K.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Bieńkowski
ulica Lęborska 7
85-728 Bydgoszcz

Szczerze polecam, potraktował mnie na najwyższym poziomie. Wszystko tak jak powinno być :) a klinika na poziomie europejskim. Ze względu na moją ciężką chorobę- nowotwór dostałam zniżkę 50% czyli połowę tego co miałam zapłacić u pani doktor w Warszawie . Mało tego podpowiedział zabiegi o których nie miałam pojęcia że mozna zrobić , aby poprawić skórę po radioterapii . Niestety nikt mi tego wcześniej nie powiedział a byłam na wizycie ...
Opinia dodana przez: Monika

"Medycyna Specjalistyczna" sp. z o. o.
ulica Łochowska 69
85-372 Bydgoszcz

Doskonały fachowiec, który miewa czasami problem z przekazaniem rodzinie i tym bardziej pacjentowi, niekorzystnych informacji. Nie mniej jest pełen empatii dla pacjenta i nie traktuje go jako kolejny numer statystyczny, lecz robi wszystko, aby mu pomóc lub przynajmniej zmniejszyć cierpienie.
Opinia dodana przez: Ryszard

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Poraz pierwszy spotkałam się z panem doktorem wczoraj i jestem zachwycona.Kompetentny, miły, spokojny.Gorąco polecam.Przywrócił mi wiarę w państwową służbę zdrowia.
Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Wojciech Stankiewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Jachcice, Bydgoszcz

Miałam zabieg na żylaki dr. Stankiewicz przeprowadził ją znakomicie po zabiegu opowiedział przebieg operacji, jest uprzejmy podchodzi z humorem do pacjentów. Jest godny polecenia.

Szpital Uniwersytecki nr 1. im Jurasza

Bydgoszcz

Miałam szczęście znaleźć się pod opieką pana doktora i muszę przyznać, że byłam zaskoczona jego dokładnością w badaniach , uprzejmością i empatią jaką emanuje. Wzbudził moje zaufanie swoją wiedzą i kompetencją, żałuję więc ze nie mieszkam w Bydgoszczy i nie mogę być jego stałą pacjentką. Niemniej mam zamiar skorzystać z wizyty u pana doktora by zasięgnąć szczegółowych informacji co do dalszego postępowania w moim przypadku zdrowotnym. Szczerze polecam Pana doktora ...
Opinia dodana przez: Iksińska

Chirurdzy ogólni w Bydgoszczy