Chirurg Naczyniowy Wrocław

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

dr n. med. Agnieszka Zwierzchowska-Tkaczyńska

wizyta już od 100

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58
51-644 Wrocław

Pani Doktor Agnieszka jest wyjątkową osobą !. To świetny chirurg, kompetentna, mądra i przy tym niesłychanie miła i pogodna osoba. Takich lekarzy więcej nam trzeba !!!!

Wrocław

Przesympatyczny,wesoły Pan Doktor, jestem bardzo ale to BARDZO zadowolona że trafiłam pod opiekę Pana Andrzeja Dumańskiego :) Pan Doktor zajął się moim przypadkiem. Bardzo serdecznie wszystkim polecam wizytę u Pana Doktora.

lekarz Stanisław Leśniak

Zawiszy Czarnego 95
Wrocław

Wspaniały człowiek jak i lekarz. To co inni partacze zepsuli i nie potrafili naprawić,ten doktor w kilka minut podał odpowiednią diagnozę i podjął się operacji,której odmawiali inni lekarze. Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga naczyniowego to polecam właśnie tego doktora. Zna się facet na rzeczy i przede wszystkim jest uczciwym człowiekiem,nie łże jak inni,u których byłem z wizytą. Wielki POZYTYW!!!
Opinia dodana przez: roberton0007 roberton0007

lekarz Piotr Stępiński

Transplantolog, Kardiochirurg

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina
Opinia dodana przez: Dariusz

WSSK

Wrocław

Super chirurg! Wspaniały lekarz! Cudowny człowiek! Polecam wszystkim. Nie ignoruje, ma cierpliwość i chce pomóc
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Willy Hauzer

Prywatna Praktyka Lekarska Willy Hauzer
ul. Dębowa 30 Żerniki Wrocławskie
55-010 Wrocław

Bardzo rzeczowy ,mówi prawdę,bez przymilania się do pacjęta.

lekarz Małgorzata Pondo

Wizyty domowe, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM IKAR"
Bulwar Ikara 30
54-130 Wrocław

Polecam obecnie jestem miesiac po zabiegu neurochirurgicznym w ktorym p.doktor brala udzial i jestem zadowolona podejsciem do pacjenta rowniez
Opinia dodana przez: Angelina

dr Ryszard Nawrocki

Chirurg plastyczny, Chirurg naczyniowy

Gabinet Chirurgii Plastycznej
ul. Junacka 10
54-020 Wrocław

Bardzo dobry lekarz to co robi to jego pasja i powolanie cieplo podchodzi do pacjenta jest szczery odbiera lub oddzwania na kazdy telefon rewelacyjnie przeprowadzil zabieg ginekomasti a przy okazji polecam klinike w Swidnicy mila domowa atmosfera i opieka Renata
Opinia dodana przez: renata

prof. dr hab. n. med. Artur Pupka

Lekarz sportowy, Flebolog

Poradnie Specjalistyczne
Wita Stwosza 16
50-950 Wrocław

Prof. Pupka uratował moją rękę i życie.Trafiłam do niego z Zespołem Górnego Otworu Klatki Piersiowej (TOS).Żaden z lekarzy nie chciał podjąć się resekcji żebra, a ja skazana byłam na ból i drętwienie ręki.Operację przeprowadził profesjonalnie,miałam bardzo dobrą opiekę w szpitalu.Moja ręka jest sprawna.Jest najlepszym lekarzem i specjalista od Zespołów Uciskowych.Pomimo tak wielu tytułów jest dostępny dla pacjenta, nie stawia barier w kontakcie.Zaskoczona byłam młodym wiekiem profesora, ale to świadczy tylko ...

Chirurdzy naczyniowi w Wrocławiu