Chirurg Naczyniowy

Flebolog, Chirurg ogólny

Atd-med. NZOZ. Lancet prof. Andrzej T. Dorobisz
bulwar Ikara 16
54-130 Wrocław

Doskonały lekarz. Polecam doktora z całego serca, troskliwość, dociekliwość, fachowość plus ogromna wiedza.

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Jarosław Miszczuk

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jak najbardziej polecam. Pan doktor miał dla mnie tyle czasu ile było w tym przypadku potrzeba. Odpowiedział na wszystkie pytania. Wszystko w bardzo dobrej atmosferze.

Chirurg naczyniowy Poznań prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

To najbardziej sympatyczny i fachowy lekarz do jakiego trafiłem. Tylko dzięki jego zaangażowaniu udało się uratować moja nogę. Byłem długo leczony na rwę kulszową. Pan Profesor po dogłębnym badaniu doplerem rozpoznał niedrożność żył. Sprawnie wykonał przeszczep i mogę chodzić na własnych nogach.
Polecam gorąco.

Flebolog, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Ponad 10 lat na lewej stopie miałem ranę, którą ze względu na moje wrodzone schorzenia (m.in. niedowład wiotki kończyn dolnych, a co za tym idzie słabie ukrwienie, brak czucia itd.) nie można było wyleczyć. Przez te 10 lat odwiedziłem wielu lekarzy w wielu miastach. Rozwiązaniem mojego problemu a tym samym sposobem "wyleczenia" mojej stopy miała być jej amptuacja. Dopiero gdy poznałem dr Adama Zielińskiego wszystko się zmieniło. Po półtora roku rana została wyleczona! Opieka jaką otoczył mnie dr Adam jest nie do opisania słowami. Polecam wszystkim!

Opinia dodana przez: Zbigniew Kamiński
Wolny termin: 24 Lip o 15:30. Sprawdź inny. # 6

dr n. med. Marek Szkiłłądź

Conrada 15

jedyny lekarz który podjął się operacji żylaków i wykonał ją profesjonalnie, nadmieniam iż w klinice chirurgii naczyń i transplantacji w Białymstoku profesorowie od dyplomów nie chcieli operować, a może nie potrafili.

Wolny termin: 25 Lip o 10:30. Sprawdź inny. # 7

lek. med. Marek Piwowarczyk

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Mając doświadczenie ze szpitalami w USA przez prawie 30 lat, muszę stwierdzić, że dr. Piwowarczyk jest lekarzem klasy światowej, jeśli chodzi o swoje umiejętności w operowaniu tętniaka aorty brzusznej. Kontakt z pacjentem - wysoka kultura osobista, jasne określenie zagrożenia przedoperacyjnego i sposobu jego usunięcia. Ocena schorzenia i wskazania - bardzo fachowa. Operacja - wykonana precyzyjnie i fachowo. Kontakt pooperacyjny - umiejętność wytłumaczenie pewnych dolegliwości pooperacyjnych i troska o pacjenta. Tacy właśnie lekarze podnoszą markę polskich chirurgów na arenie międzynarodowej i narzucają nowe standardy w polskich szpitalach.

Opinia dodana przez: WK50 health
Wolny termin: 25 Lip o 10:30. Sprawdź inny. # 8