Chirurg Dziecięcy Wrocław

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

M-Dent Centrum Stomatologiczne
ul. Pestalozziego 9
50-325 Wrocław

Profesjonalna klinika - polecam! Kompleksowa obsługa, życzliwość Pani Doktor. Jestem naprawdę zadowolona :)
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Patrycja Stawinoga

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

prof. dr hab. Maciej Bagłaj

Urolog dziecięcy, Chirurg onkolog

Widok 8
50-052 Wrocław

Najlepszy pod słońcem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie . Interesuje się każdym pacjentem z osobna . Nie traktuje olewajaco , lekarz na medal . Lepszego nie ma!
Opinia dodana przez: Sylwia

Polskie Centrum Zdrowia OT Wrocław - Śródmieście Przychodnia Specjalistyczna z Ośrodkiem Badań Klinicznych
ulica Sienkiewicza 58/60
50-349 Wrocław

Idealne podejście do małego pacjenta, już od drzwi wita malucha niesamowicie ciekawym podejściem, spokojny, duża wiedza medyczna, powoli i trafnie stawia diagnozę, bez nadmiernego pośpiechu, poświecą tyle czasu ile trzeba, wytłumaczy rodzicom jak na dłoni, prostym i zrozumiałym językiem. Bardzo dobry lekarz, fachowiec i do tego człowiek, miły, rozmowny, dostępny. To bardzo ważne, gdy leczysz dziecko, małe dziecko.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Czernik

Swobodna 8a
Wrocław

To nie tylko doskonały lekarz,to przede wszystkim przyjaciel naszych malusińskich,zrobi wszystko żeby ulżyć cierpieniu maluchów

lekarz Andrzej Gebuza

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 2
Pilczycka 148
54-144 Wrocław

Doświadczony,miły i sympatyczny lekarz,zaangażowany i mający bardzo dobry stosunek do pacjenta. Przeprowadził u mnie zabieg laparoskopowego usunięcia pęcherzyka źółciowego.Wszystko w najlepszym porządku.Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

Wrocław

Jest świetny przede wszystkim uratował mi życie.

MEDIX I
Grabiszyńska 37/39
53-501 Wrocław

Zdecydowanie polecam . Od początku bardzo dobry kontakt z lekarzem , lekarz który od razu mówi co jest grane , wszystko odbylo sie punktualnie i konkretnie, szuka najlepszego wyjścia z sytuacji, rzeczowy, tlumaczy gdzie lezy problem, a zalecenia jasno przekazuje.
Opinia dodana przez: Iga

lekarz Janusz Ćmikiewicz

Śniadeckich 30 / 1
Wrocław

Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam
Opinia dodana przez: Alicja

dr hab. n. med. Jan Godziński

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

DermaMed
Traugutta 144u/1
Wrocław

Prof.Godziński to ANIOŁ o niesamowitej pamięci .....WSPANIAŁY CZŁOWIEK nigdy o Nim nie zapomnimy,zawsze ma czas by pomóc ,więcej wie o Naszej Księżniczce niż cała rodzina....Panu Godzińskiemu życzymy bardzo dużo Zdrowia, Siły i oczywiście dalszych sukcesów.Dziękujemy za to,że właśnie na Pana trafiliśmy w szpitalu....do końca życia wdzięczni T....

Chirurdzy dziecięcy w Wrocławiu