Chirurg Dziecięcy Szczecin

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1
71-252 Szczecin

Bardzo uprzejma ,dokladna w tlumaczeniu schorzenia,usmiechnieta niezaleznie od zmeczenia.To jest wielka rzadkosc i szczescie spotkac takiego lekarza.Szczerze polecam!!!!

Gorlicka 5
71-042 Szczecin

Profesjonalne podejście do pacjeta. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Potrafi uspokoic rodzica gdy chodzi o zabieg dziecka.
Opinia dodana przez: Magda

Medicus

Szczecin

Znam Pana Doktora od 98 roku. To naprawdę świetny chirurg; ma pewną rękę i z zimną krwią reaguje na trudne sytuacje. Oby los pozwolił mu jak najdłużej operować.
Opinia dodana przez: Lindus

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Prawdziwy fachowiec, lekarz z powołaniem. Dziękujemy za pomoc i opiekę. Z opieki na oddz. chirurgii dziecięcej na Uni warto skorzystać tylko i wyłącznie jeśli jest się pod opieką dr Rybkiewicza lub dr Chojnackiej.
Opinia dodana przez: Joanna

Hanna Głazek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Krzywoustego 60/1
Szczecin

Super stomatolog. Gabinet na bardzo wysokim poziomie, nowoczesny sprzęt i techniki dentystyczne, komploksowa, profesjonalna opieka. Polecam

Dariusz Szwedowski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Dentysta przed którym nie uciekam z gabinetu:)przemiły mężczyzna znający się na swoim fachu. Polecam wszystkim tym którzy mają wstręt przed dentystą. On przebija wszystkie stereotypy. Aż chce się iść. Nie zamieniłabym na innego "fachowca"

Szczecin

Mój synek (1,5 roku) miał operację przepukliny - jeszcze w szpitalu na Wojciecha. Byliśmy bardzo przestraszeni (przepuklina uwięzła, należało szybko przeprowadzić zabieg). Zachowanie tego lekarza było skandaliczne: krzyczał na nas jako rodziców opiekujących się maluchem po narkozie, groził, był cyniczny i złośliwy. Na zwrócenie mu uwagi wykrzyczał że on może wszystko bo jest tu ordynatorem (a był chyba zastępcą).

Poskarżyliśmy się na niego jego szefowi (zainteresowaniu wiedza komu), odparł ...

al. Wojska Polskiego 223a
71-502 Szczecin

Pani bardzo miła, niestety odnosi się wrażenie, że nie wie o czym mówi. Myli pojęcia, podważa decyzje bardziej kompetentnych lekarzy, nieporadna. W trakcie wizyty, nie jednej zresztą, odniosłam wrażenie, że owszem z prostymi sprawami jest w stanie sobie poradzić, niestety poważniejsze problemy przekraczają możliwości jej umysłu.
Opinia dodana przez: Jowita

WSPR w Szczecinie