Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji czy to napewno mój wynik ale pani twierdziła, że tak to mój wynik mówiłam, że to niemożliwe bo ja jestem w ciąży a ta b-HCG jest jakaś niska o co chodzi na to pielęgniarka "PROSZĘ POCZEKAĆ ZARAZ BĘDZIE MIAŁA PANI WIZYTĘ" W chodzę i słyszę "JUŻ PO WSZYSTKIM" tu już nic nie ma, nie znam przyczyny tego poronienia, zepsuła mi pani statystykę, bo taka pacjentka zdarza mi się raz na pół roku a pani jest druga w ciągu półtora miesiąca. PŁACZ! i nic więcej. To był styczeń 2007 i wtedy trafiłam do DR ALIONY na wizytę,nic nie mówiąc z czym przychodzę Dr mówi JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO OKA, TO MERCEDEZ KLASY C, ale ma pani dzieci? Mówię NIE. A Dr Aliona mówi pani nie donosi żadnej ciąży bo pani ENDOMETRIUM jest za ciękie. PŁACZ! Ja mięsiąc temu poroniłam ciąże in vitro mówię i PŁACZE proszę PANIĄ DR O POMOC. Była nie mniej przerażona niż ja, ale bardzo konkretna i opanowana czułam że jestem w rękach ANIOŁA, który się mną zajmie. Nic nie obiecywała jak inni to robili przez wiele lat kiedy nie mogłam zajść w ciążę. Tylko powiedziała zrobię wszystko co w mojej mocy.Przyjechałam do domu i powiedziałam do męża, że zapaliło się dla nas światełko w tunelu RADOŚĆ!Pojechałam do kliniki, w której zachodziłam w ciążę by na USG zmieżyć to endometrium było marne 9,8 mm to kpina bo norma to 14mm,potwierdził się wynik pani DR zapytałam lekarza, który robił USG jak to endometrium ma się do donoszenia ciąży a pan dr zaczął się jąkać i mówi...JEST NA GRANICY NORMY. Jakiej pytam do PORONIEŃ. Na to pan dr: no, no jest CIENKIE, ale na granicy normy z twarzą POKERZYSY. Wyszłam z gabinetu.Wróciłam do DR. ALIONY i zaczęliśmy kwanty. Zrobiłam 10 zabiegów i po dwóch cyklach miesiączkowych pojechałam zrobić powtórne USG. Okazało się, że moje endometrium ma 13,8 mm. Wynik sam mówi za siebie - prawidłowe endometrium. Pomogły kwanty u pani doktor. To był kwiecień. W czerwcu podeszliśmy 2 raz do programu in vitro i dziś mam dwu i pół letnią córeczkę. Dzięki pani dr Alionie i jej zabiegom kwantowym mogłam spokojnie donosić tę ciążę. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do grobowej deski za to, że spotkałam panią doktor na swojej drodze i mogę cieszyć się darem macierzyństwa.Jestem stale pod opieką pani doktor i w każdej sytuacji mogę na nią liczyć, nawet z najmniejszą blachostką. DZIĘKUJE PANI DOKTOR, ŻE PANI JEST. Iwona z Gdańska.

Opinia dodana przez: iwonabuniolek iwonabuniolek

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Miklasa od października ubiegłego roku. W listopadzie miała miejsce nieplanowana druga operacja. Opieka i wsparcie podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego wyjściu jaką otrzymałam od dr Marcina zasługuje na więcej niż 5 punktów. :) Nie ma skali by opisać i podsumować to wszystko co otrzymałam. Niesamowite ciepłe i pełne wyrozumiałości do pacjenta podejście i niesienie pomocy w cierpieniu i bólu w niezwykle skierowany do pacjenta i jego wrażliwości sposób. Przebywałam na oddziale ponad 30 dni, a każdy dzień był krokiem do przodu i wielkim wsparciem od dr Marcina nawet pod kątem zapewnienia pozytywnego myślenia. Było ciężko, ale jako lekarz prowadzący, pełny uprzejmości, poświęcał mnóstwo czasu pacjentowi. Lekarz, który mimo mojej długiej rekonwalescencji ani przez chwilę nie przestawał wierzyć i pomagać, by w końcu było dobrze. Teraz jestem już zdrowa, ale wierzę , że w przyszłości będę miała możliwość choć raz jeszcze spotkać dr Marcina Miklasa. Polecam z całego serca !!!!!!

Opinia dodana przez: Dorota P.
Rehabilitant Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.

Opinia dodana przez: Rafał
Otolaryngolog Bydgoszcz lekarz Dawid Matyniak

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!

Opinia dodana przez: Tomek
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Anna Kulikowska

85-796 Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, profesjonalizm ,życzliwość,poczucie humoru.Syn przestał bać się dentysty po wizycie u Pani dr.czeka na kolejne wizyty.

Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Amir Jahromi Kloss

lek. dent. Amir Jahromi Kloss

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

85-796 Bydgoszcz

Pan doktor zrobił mi 5 zębów,zdjęcie panoramiczne, piaskowanie, ściągnął kamień a teraz robi koronę. Wszystkie wizyty były tak samo dobre a nawet bardzo dobre. Po zakończeniu leczenia objaśnia wszystko co robił na podstawie zdjęć zęba z kamery. Przedstawia dalszy plan działania i możliwe alternatywy. Bardzo polecam jego profesjonalne podejście i skuteczność.

Generalnie moim zdaniem gabinet w ogóle wygrywa na wielu polach, estetyki, czystości, profesjonalnego sprzętu. Z dzieckiem chodzimy do Pani doktor i tez super podejście, bajki dla dziecka na odwrócenie uwagi, znieczulenie żelem przed znieczuleniem igłą świetne podejście do dziecka. Nawet Pani asystentka zasługuje na pochwałę. Dobry młody kompetentny zespół. Ceny (jak na Bydgoszcz) do przeżycia. Polecam.

Opinia dodana przez: Beata
Specjalista USG Bydgoszcz dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Specjalista USG, Flebolog

wizyta już od 220

Centrum Medyczne ESKULAP
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Od kilku lat borykam się z problemem miażdzycy. W końcu trafiłam na doktora, okazał się strzałem w 10. Miły kompetentny, bardzo skrupulatny, nie oszczędza na wykonywaniu badań. Wyrył u mnie problemy z sercem i w porę skierował do kardiologa. Wiele mu zawdzięczam!

Opinia dodana przez: Ania
Psychiatra Bydgoszcz lekarz Arkadiusz Cybulski

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
85-072 Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.

Opinia dodana przez: Kasia
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Aleksandra Michalak

85-796 Bydgoszcz

Bardzo fajna Pani doktor. Miła obsługa na recepcji i dobrze z lekarzem od początku się rozmawiało. Powinno być więcej takich ludzi i miejsc stąd ta opinia. Dziękuję Pani Michalak i polecam Panią doktor. Dobrze umie doradzić i rozmowa jest przede wszystkim zrozumiałym dla "Kowalskiego" językiem. Teraz jestem pod ortodontyczną kontrolą i czekam na dalsze efekty

Urolog dziecięcy Bydgoszcz dr n. med. Tomasz Hilger

dr n. med. Tomasz Hilger

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Szpital Biziela
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!

Dziękujemy!!