Lekarze Bydgoszcz

Rrefleksolog, Refleksoterapeuta

Gabinet Jarosław Morka - Bydgoszcz
Dąbrowa 62
Bydgoszcz

Chcę podziękować za wspaniałą pomóc. Za czas, cierpliwość, wiedzę, zaangażowanie.
Od długich miesięcy cierpiałam na zapalenie nerwu kulszowego.
Zastrzyki i tabletki które wypróbowałam nie wiele dały.
Wszyscy ci którzy kiedyś mieli doczynienie z tym schorzeniem wiedzą, że zapalenie mocno pogarsza jakość życia.
Już po pierwszej wizycie odczułam duża ulgę.
Pan Jarosław stosuje nie tylko refleksoterapię, wykorzystuje wspomagające metody. Podchodzi kompleksowo, bardzo dużo tłumaczy.
Widać że jest ...
Opinia dodana przez: marek63
Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie ...
Opinia dodana przez: iwonabuniolek

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Miklasa od października ubiegłego roku. W listopadzie miała miejsce nieplanowana druga operacja. Opieka i wsparcie podczas pobytu w szpitalu, jak i po jego wyjściu jaką otrzymałam od dr Marcina zasługuje na więcej niż 5 punktów. :) Nie ma skali by opisać i podsumować to wszystko co otrzymałam. Niesamowite ciepłe i pełne wyrozumiałości do pacjenta podejście i niesienie pomocy w cierpieniu i bólu w niezwykle skierowany do pacjenta ...
Opinia dodana przez: Dorota P.

centrum onkoogii
Romanowskiej 2
Bydgoszcz

Pomimo ogromnej liczby pacjentów pani doktor zawsze znajduje czas na rozmowę i podniesienie na duchu.Leczę się na raka piersi od 2 lat i leczenie przynosi efekty, choroba się zatrzymała .Jestem bardzo szczęśliwa,że trafiłam do tego lekarza .
Opinia dodana przez: Anna
Wenerolog Bydgoszcz dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

dr n. med. Krystyna Romańska-Gocka

Wenerolog, Dermatolog estetyczny

Świętojańska 10/2
85-077 Bydgoszcz

Jestem bialorusinka.Trafilam do Pani Doktor po dlugim leczeniu na luszczyca, ktore mam genetyczna,nieprzynosila poprawy.Byla u roznych lekarzy i tylko Pani Doktor mi pomogla.Zaproponowane leczenie przynioslo dobre efekty lusz po tygodniu.Jestem bardzo zadowolona, ze w koncu udalo mi sie znalesc lekarza,ktory mi pomog.Teraz bendzie trzeba poczekac na nastempne wyniki,bo to dopero poczatek,ale jestem pozitywnej mysli.Za rok wroce z przyjemnoscia na kontrole.Bardzo wdzienczna za pomoc.Dzenkuje ! Pani Doktor mila,sumpatyczna, a przy tym ...
Opinia dodana przez: Zhanna Hurynovich
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Mariusz Pankowski

lek. dent. Mariusz Pankowski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.
Rehabilitant Bydgoszcz mgr Piotr Biegański

mgr Piotr Biegański

Rehabilitant, Masażysta

Rehabilitacja/Fizjoterapia domowa
Czołgistów 4
Bydgoszcz

Pan Piotr jako pierwsza osoba z "branży medycznej" potraktował mój problem z kolanem poważnie. W prosty sposób wytłumaczył mi dlaczego odczuwam ból i jak mogę sobie z nim radzić samemu za pomocą odpowiednich ćwiczeń. Polecam tego fizjoterapeutę jeśli ktoś ma problemy z kolanami.
Opinia dodana przez: Rafał
Stomatolog Bydgoszcz lek. dent. Wojciech Salata

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Gorąco polecam. Fachowo, uprzejmie, bezboleśnie. Uratował ząb, kiedy inni skazali go na wyrwanie. Będę stałą pacjentką.
Otolaryngolog Bydgoszcz lekarz Dawid Matyniak

CM Kwiatowa
Kwiatowa 1
Bydgoszcz

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek