Bydgoszcz

Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

Byłam na kursie z irydologii u dr Aliony i muszę przyznać, że wart każdych pieniędzy. Po pierwsze - ogromna wiedza, zastosowana w praktyce , która w bardzo przystępny sposób została przekazana kursantom. Teoria przeplatana badaniami na prawdziwym materiale - również samobadanie. Po drugie -przemiła atmosfera i dobre warunki-wszystko zorganizowane na tip-top. Pani dr Alionka jest bardzo sympatyczną osobą ,ale bardzo wymagającą, trzymającą dyscyplinę wykładów. Pozyskałam bardzo dużo wiedzy i czekam na następne wykłady. Polecam każdemu kto jest zainteresowany irydologią w praktyce. Polecam również świetny praktyczny podręcznik ,,IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA" autorstwa dr Aliony Szmukała.

Opinia dodana przez: Alina Kuś
Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Wolny termin: jutro o 10:30. Sprawdź inny. # 3

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Bardzo polecam panią Dorotę. Bardzo profesjonalne podejście. Jestem bardzo zadowolony z leczenia i z podejścia pani Doroty do pacjenta, co sobie bardzo cenię.

Opinia dodana przez: Jaroslaw
Wolny termin: 29 Cze o 18:00. Sprawdź inny. # 4

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

W imieniu swoim i mojej mamy (pacjentki) bardzo serdecznie dziękujemy pani doktorowi Marcinowi Birskiemu za profesjonalne przeprowadzenie operacji wstawienia zastawki w głowie, dzięki któremu moja mama może nadal cieszyć się samodzielnością i normalnie (jak na swój wiek, 86 lat ) funkcjonować. Przede wszystkim chcemy podziękować za życzliwe podejście do pacjenta, okazane zrozumienie i nadzieję. Szukałyśmy dwa lata pomocy i po wielu wizytach u lekarzy bezradnie rozkładających ręce trafiłyśmy na pana doktora Marcina Birskiego, którego nie zraził pesel mamy i który jako jedyny potratował ją poważnie. Z całego serca polecam tego wybitnego fachowca i lekarza z powołania. Jesteśmy bardzo wdzięczne i życzymy panu doktorowi dużo zdrowia i szczęścia.

Opinia dodana przez: Katarzyna

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Świetny lekarz z podejściem do pacjenta. Leczył mnie oraz moją rodzinę w POZ. Nie byłem nigdy u lepszego !

Opinia dodana przez: Leszek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Zgadzam się w pełni z poprzednimi opiniami.

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.

Opinia dodana przez: Bogdan

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka

Opinia dodana przez: Grażyna

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Polecam wizytę u Pani Doktor jeśli ktoś zmaga się z problemami. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowe pytania, trafna diagnoza i leczenie. Bardzo ciepła, sympatyczna i serdeczna osoba przy której bez większego problemu człowiek się otwiera .Czego chcieć więcej?

Opinia dodana przez: Agnieszka