lekarz Barbara Kumpin

Wenerolog, Dermatolog, Dermatolog estetyczny

3,9
3,6
3,7

Jako jedyną postawiła trafną diagnozę mojej córce a byłam już z tym problemem u nie jednego reklamowanego dermatologa .Naprawdę polecam z czystym sumieniem .Może wizyta droga ale jak człowiek tak pobiega po kilku niewiele tańszych i nakupi bezużytecznych leków do tego stres i obawa o zdrowie swoje lub dziecka to i tak warto się wybrać raz a konkretnie. Pozdrawiam. Ją byłam u niej w nowo otwartej prywatnej przychodni na ul.staszica w Stargardzie Szczecińskim.

Tłumaczy tak, że można zrozumieć. Przyjemna, profesjonalna, widać od razu, że wie co robi, polecam !

Miła atmosfera, bardzo rzeczowe wyjaśnienie przyczyn choroby i sposobu leczenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo polecam.

Ostentacyjnie się spóźniła, bez przeproszenia-stałe pacjentki w poczekalni mówiły że to norma. Bez żadnych badań chciała mi wypisać maść, a na moją sugestię aby zrobić badania żeby mieć pewność a nie używać jakichś kremów w ciemno zaczęła mi robić wyrzuty, z łaską wypisała skierowanie i już nic więcej nie powiedziała obrażona... Z pewnością już do niej nie pójdę!

Z pewnością już do niej nie pójdę!

bardzo mila pani doktor,polecam kazdemu potrzebujacemu pomocy.doceniam wysoka fachowosc i profesjonalizm.życzę satysfakcji z wkonwanej pracy.natalia kolasińska.

bardzo serdecznie polecam wszystkim tego lekarza! bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i niska cena za wizytę.

Miło, profesjonalnie, estetycznie - zdecydowanie polecam !

Miło, profesjonalnie, estetycznie - zdecydowanie polecam !

Okropne babsko Zdecydowanie nie polecam tego lekarza

Okropne babsko Zdecydowanie nie polecam tego lekarza

Gorąca nie polecam. wredna,nieuprzejma, traktuje pacjenta jak intruza

Gorąca nie polecam. wredna,nieuprzejma, traktuje pacjenta jak intruza

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Szczecin"?

ul. Chabrowa 5 Szczecin
70-731 Szczecin